Lerzan Mutlu, Songül Karlı'yı Mahkemeye Verdi

 Mutlu’nun Seda Sayan’abenzemek için kendisini yırtığını  söyledi.Songül Karlı’nın o ilginç açıklaması: "Lerzan, Seda Sayan'a benzemek için çok uğraştı.Bu benzerlik kemiklerle ilgili, ben anamdan böyle doğdum.  Yüzümde hiçbir şey yok. Ama Lerzan(Mutlu) S

Lerzan Mutlu, Songül Karlı'yı Mahkemeye Verdi

 Mutlu’nun Seda Sayan’abenzemek için kendisini yırtığını  söyledi.Songül Karlı’nın o ilginç açıklaması: "Lerzan, Seda Sayan'a benzemek için çok uğraştı.Bu benzerlik kemiklerle ilgili, ben anamdan böyle doğdum.

 Yüzümde hiçbir şey yok. Ama Lerzan(Mutlu) Seda’ya benzemek için kendini yırttı. Bu açık ve net. Bu onun mücadelesini verdi. Ama ben öyle yapmadım"açıklamasında bulundu.

 Bu sözleri duyan Lerzan Mutlu küplere bindi. Songül Karlı için 100 bin tl lik maddi tazminat davası açtı.

Ben Lerzan Mutlu, 12 şubat 1977'de İstanbul'da doğup büyüdüm. Avukat bir babanin ve ev hanimi olan birannenin tek kiziyim.

Sirasiyla Erenköy Ilkokulu, Özel Kadiköy Kiz Koleji ve liseyi Yildiz Koleji'nde bitirdim.


Sarki söylemek küçüklügümden gelen bir istekti. 10 yasimdayken çok sevdigim babami bir kalp krizisonucu kaybettim ve annemle beraber yasamima devam ediyorum.

Liseyi bitirdikten sonra Isviçre'de bir özel üniversiteye kayit oldum. Kayit oldum ama ancak 6 aydayanabildikten sonra tekrar Türkiye'ye kaçip, konservatuarin imtihanlarina girdim. 2.000 kisiden 80 kisinin 2 zorlu elemeden sonra alindigi Istanbul Teknik Üniversitesi Türk Musukisi Devlet Konservatuari'nikazandim. Ve 5 senedir de sizlerle birlikteyim.

Hayattaki tek felsefem "Iyi olan mutlaka kazanir!". Umarim sizlerde benim gibi düsünüyorsunuzdur.

Sizleri seviyorum...

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER