Küçük İbo'dan Olay Yaratacak Aleyna Tilki Yorumu!

Bir dönemin çocuk yıldızlarından olan Küçük İbo, Aleyna Tilki'nin verdiği pozlara yorum yaptı. Küçük İbo Tilki hakkında "Psikolojik destek alması gerekiyor" yorumunda bulundu.

Küçük İbo'dan Olay Yaratacak Aleyna Tilki Yorumu!

Geçtiğimiz gün sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarda görüntüsüyle eleştirilerin hedefi olan Aleyna Tilki'ye bir yorum da Küçük İbo lakaplı şarkıcı İbrahim Küçük'ten geldi.

"Esrar Çekmiş Gibisin"

"Kıskan beni lütfen" yazısıyla paylaştığı son fotoğraflarına, "Sen ne içiyorsun", "Kız bütün pozların esrar çekmiş gibi" gibi yorumlar yapılan Tilki, takipçilerini endişelendirdi.

"Madde Kullanım Olayını Aklıma Bile Getirmek İstemiyorum"

2. Sayfa programına katılan Küçük İbo, genç yıldızın bu pozları hakkında konuştu. İbrahim Küçük Tilki hakkında "Davranışlarını aşırı şöhrete ve zirvede olmasına bağlıyorum. Madde kullanım olayını aklıma bile getirmek istemiyorum.

"Psikolojik Destek Alması Gerekiyor"

"Psikolojik destek alması gerekiyor. Ben almadım ama keşke zamanında alsaydım. Daha sağlıklı olurdu. Bize yol gösteren yoktu o zamanlar. Aleyna biraz daha şanslı. Menajerleri olsun, ekibi olsun, ona yol gösteren kişiler vardır." yorumunda bulundu."

HABERLERCOM

YORUM EKLE
YORUMLAR
BIRRAKIN BU BOŞ İŞLERİ
BIRRAKIN BU BOŞ İŞLERİ - 5 ay Önce

SENİDE ,TİLKİYİDE UMRE YE GİDESİZ İNŞALLAH NE DİYİM

SIRADAKİ HABER