İmparator'un Twitter'inda +18 Paylaşımlar!

İbrahim Tatlıses'in Twitter hesabından +18 içerikli mesajlar yayınlandı, sosyal medya da gündem konusu oldu.

İmparator'un Twitter'inda +18 Paylaşımlar!

Geçtiğimiz günlerde FETÖ mağduru olduğunu belirten ve malulen emekliliğe hak kazana Tatlıses, bu defa attığı 'Seks' tweeti ile gündemde. İbrahim Tatlıses Twitter hesabından attığı 'Seks videoları, ve seks' tweetleri takipçilerini şoke etti!

SOSYAL MEDYA'DA GÜNDEM KONUSU OLDU

İmparator'un takipçileri skandal tweet'lerin altına "hacklenmiş olabilir" yorumları yazdı. Tatlıses'ten konuya ilişkin henüz bir açıklama gelmezken, sosyal medya ünlü ismin skandal tweet'leriyle çalkalandı.

FETÖ 'DEN DOLAYI ZARARA UĞRADIM DEMİŞTİ

2011 yılında silahlı saldırıya uğrayan ve başından vurulan İbrahim Tatlıses, 'FETÖ' mağduru olduğunu savunarak mali açıdan zararda olduğunu açıkladı. Tatlıses, iş adamı Ahmet Özbey'den aldığı uçağın çürük olduğunu ileri sürerek iade etmek istedi. Ancak uçağın parasını ödemediği için villasına tedbir konuldu, 6 milyon liralık villa 1,5 milyona satıldı. 'FETÖ' soruşturmaları kapsamında hakkında yakalama kararı çıkarılan ve firari durumda bulunan Özbey hakkında konuşan Tatlıses, "Ben bugün bu FETÖ'cülerin haksızca benden almaya çalıştığı mallarımı ve zarara uğrattığı ticari hayatımı yıllarca helal alın terim ile kazandım. Devlet büyüklerimden ricamdır, Sayın Başkanımdan özellikle ricamdır; madem bunlar FETÖ'cü, benim burda günahım ne?" diye sordu.

İşte o tweet'ler:

Güncelleme Tarihi: 03 Nisan 2017, 01:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER