İmamoğlun’a Destek Veren Ünlülerin İsimlerini Tek Tek Yazdı!

Cumhurbaşkanlığı Arşiv Daire Başkanı Muhammet Safi, YSK'nın İstanbul seçimlerini iptal etme kararının ardından Ekrem İmamoğlu'na destek veren sanatçıların isimlerinin yer aldığı bir listeyi "Kayıt" notuyla paylaştı.

İmamoğlun’a Destek Veren Ünlülerin İsimlerini Tek Tek Yazdı!

Cumhurbaşkanlığı Arşiv Daire Başkanı Muhammet Safi, Ekrem İmamoğlu'na destek veren sanatçıların listesini "Kayıt" notuyla paylaştı. Safi'nin paylaşımı Twitter kullanıcılar tarafından tepki topladı.

YSK'nın İstanbul seçimlerini iptal etmesinin ardından yaptığı konuşmada Ekrem İmamoğlu "Artık herkes konuşacak, sanatçılar konuşacak" çağrısında bulunmuştu.

Ekrem İmamoğlu'nun çağrısına sanatçılar, sosyal medyada #herşeygüzelolacak etiketiyle yaptıkları paylaşımlarla destek verdi.

GELEN TEPKİLER ÜZERİNE HESABINI KORUMA ALTINA ALDI

Cumhurbaşkanlığı Arşiv Daire Başkanı Muhammet Safi ise İmamoğlu lehinde paylaşımda bulunan ünlerin listesini sosyal medyadan "Kayıt" notuyla paylaştı.

Muhammet Safi daha sonra gelen tepkiler üzerine hesabını korumaya aldı.

HABERLERCOM

Güncelleme Tarihi: 08 Mayıs 2019, 13:13
YORUM EKLE
YORUMLAR
cagdas_urfalı
cagdas_urfalı - 2 hafta Önce

imamoğluna destek vermek suç mu ki, kayıt ediyor fişliyor. çatlasınlar. sonuna kadar tüm gücümüzle sayın Ekram İmamoğlu na destek olacağız.

daha çağdaş urfalı
daha çağdaş urfalı @cagdas_urfalı - 2 hafta Önce

imamoğlunu desteklemek suç değil sanatlarıyla insanların beğenisini kazanıp onu siyasete alet etmek yakışıksız. yunanistana kadar yolunuz var sen ve senin gibi düşünen imamoğlu taraftarlarının

SIRADAKİ HABER