İlyas Yalçıntaş Şanlıurfa'ya geliyor

Romantik şarkıcı, en romantik günde hayranlarıyla buluşacak.

İlyas Yalçıntaş Şanlıurfa'ya geliyor
Romantik şarkıları, güçlü yorumu, özellikle de son dönemlerde “İncir” adlı dillerden düşmeyen şarkısıyla gençlerin gözdesi olan İlyas Yalçıntaş, Sevgililer Günü’ne özel mini konser ve imza günü etkinliği için geleceği Şanlıurfa Piazza’da sevenleriyle buluşacak.
Katıldığı ses yarışmasının ve seslendirdiği ‘’İncir’’ şarkısının ardından yıldızı parlayan İlyas Yalçıntaş, Sevgililer Günü’ne özel mini konser ve imza günü etkinliği için Şanlıurfa Piazza AVM’ye gelecek.
Özel günlerde düzenlediği etkinliklerle, güvenli ve ferah ortamıyla, Şanlıurfa halkının buluşma noktası olan Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nin koridorlarında bu kez İlyas Yalçıntaş’ın duygu dolu şarkılarıyankılanacak.
HAYRANLARIYLA SÖYLEYECEK
Türk pop müziğinin sevilen sesi İlyas Yalçıntaş, 13 Şubat Cumartesi günü saat 16.30’da Şanlıurfa’da alışverişin yanı sıra eğlencenin de kalbi konumundaki Piazza’nın buz pistinde mini konser verecek. Yalçıntaş, konserde dillerden düşmeyen şarkılarını Şanlıurfalı hayranları için seslendirecek.
“Nefes”, “İncir”, “Çok Yalnızım”, “Olmazsa Olmazımsın” gibi şarkıları beğeniyle dinlenen genç sanatçı, mini konserinin ardından imza gününde sevenleriyle buluşacak. Yalçıntaş’ın hayranları imza gününde, yakışıklı sanatçıyla sohbet etme ve birlikte fotoğraf çektirme imkanı bulacak. 
Güncelleme Tarihi: 04 Şubat 2016, 09:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER