Gurur Duyulan Kardeşler! Kendisi Film Yıldızı Kardeşi Komi

"Müslüm" filminin yıldızı Şahin Kendirci'nin ikiz kardeşi Muhammet Kendirci Adana'da bir restoranda komi olarak çalışıyor.

Gurur Duyulan Kardeşler! Kendisi Film Yıldızı Kardeşi Komi

Muhammet, yaptığı işten memnun olduğunu ve ailesine kazandığı parayla destek olduğunu söyledi.

"Müslüm" filminde arabesk müziğin babası olarak bilinen Müslüm Gürses'in gençliğini canlandıran Şahin Kendirci'nin ikiz kardeşi Muhammet Kendirci Adana'da bir restoranda komi olarak çalışıyor.

KARDEŞİ KOMİLİK YAPARAK AİLESİNE YARDIMCI OLUYOR

Gösterime girdiği günden bugüne kadar yaklaşık 7 milyon kişi tarafından izlenerek gişe rekortmeni olan Müslüm filminin başrol oyuncularından Şahin Kendirci'nin çift yumurta ikizi Muhammet Kendirci, 10 yaşından beri çalışarak ailesine yardımcı olduğu ortaya çıktı.

Türkiye Onu Sesi ve Müslüm Filmindeki Performansıyla Tanıdı... İkizi Komi Kendisi Ünlü

Muhammet Kendirci ve Şahin Kendirci

"ONUN SESİ GÜZEL BEN DE ONDAN YAKIŞIKLIYIM"

14 Şubat 2002 doğumlu olan Şahin ve Muhammet Kendirci'yi birbirinden ayıran tek özellik sesleri. Kardeşinin milyonların gönlüne taht kurmasından gurur duyduğunu söyleyen Muhammet Kendirci, "O benim canımdır, onun benden sesi güzel, ben de ondan daha yakışıklıyım" dedi.

Müslüm Filminin Başrol Oyuncusu Şahin Kendirci'nin İkiz Kardeşi Komilik Yaparak Ailesine Destek Oluyor

"DÜĞÜNLERDE HAVAYA ATILAN PARALARI TOPLUYORDUM"

Çalışmayı çok sevdiğini söyleyen Muhammet Kendirci, "Şahin'le beraber düğünlerde havaya atılan paraları toplayarak çalışmaya başladım. Müslüm filmine Şahin seçilince ailece çok mutlu olduk. Sesi ve kendisiyle çok gururlandım. Ben kendi sesimi pek beğenmiyorum. Ben şarkı söyleyerek değil çalışarak hayatımı devam ettirmek istiyorum" diye konuştu.

"FİLMDEN SONRA BANA 'ŞAHİN BABA' DİYORLAR"

Şahin Kendirci ise Müslüm filminde oynadığı için çok mutlu olduğunu, sokaktan olumlu tepkiler aldığını belirterek, "Bazı vatandaşlar bana artık 'Şahin Baba' diye sesleniyor. Bu da beni mutlu ediyor. Benim ikizim komi olarak çalışıyor. Ben onunla aileme destek olduğu için çok gurur duyuyorum. Benim sesim güzel ama onun sesi güzel değil. O da çalışmayı çok seviyor. Bu işte iyi yerlere gelmek istiyor" dedi. Kendirci yeni projeler olacağını teklifler geldiğini değerlendireceğini de söyledi.

"İKİ OĞLUMLA GURUR DUYUYORUM"

Baba Kemal Kendirci, ailesinin geçimini sağlamak için yıllarca hamallık yaptığını şu anda oğlu Şahin'le beraber turnelere gittiğini belirterek, "İki çocuğumunda bir yerlere gelmesi beni gururlandırıyor. Şahin, Müslüm filminde oynadı çok da beğenildi. Bu da bizi çok mutlu etti. Onun ikizi ise komilik yapıyor ekmeğini çıkarıyor. İki oğlumla da gurur duyuyorum" diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER