Arka Sokaklar ‘da Şok Ayrılık: 13 Senesini Vermişti

Genç oyuncu Furkan Göksel, 13 senedir rol aldığı Arka Sokaklar'dan ayrıldığını duyurdu. Furkan Göksel, Arka Sokaklar dizisinde Hüsnü Komser’in iki oğlundan birine hayat veriyordu.

Arka Sokaklar ‘da Şok Ayrılık: 13 Senesini Vermişti

Kanal D'nin 13 yılı geride bırakan efsane polisiye dizisi Arka Sokaklar'ın genç oyuncusu Furkan Göksel, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla diziye veda ettiğini duyurdu. Ekranlarda büyüyen Furkan Göksel’in paylaşımına ekip arkadaşları da yorum yaptı. İşte, genç oyuncunun veda paylaşımı

“Koooskoca 13 sezon. Sanki bu evde doğmuş gibiyim. Çocukluğum gençliğim hüzünlerim sevincim hepsi bu evde. Her köşesinde bambaşka bir anı, her sokağında bambaşka bir hatıra. Geçirdiğimiz 13 sene için hepinize ayrı ayrı çok teşekkür ederim. Sadece bu fotoğrafta olanlar değil, arka sokaklar ailesinden gelmiş geçmiş ve hâlâ devam eden herkese çok teşekkür ederim.Benim için ayrılan sürenin sonuna geldik. Sizlere devam ettiğiniz bu yolda başarılarınızın devamını diliyorum. Hepinizi ayrı ayrı çok seviyorum. İyi ki sizlerle büyümüşüm. İyi ki varsınız...”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER