Ahmet Ümit Şanlıurfa'da

Ahmet Ümit Piazza’da Şanlıurfalı Okurlarıyla Buluştu

Ahmet Ümit Şanlıurfa'da

Satış rekorları kıran kitaplarıyla son dönemde Türk edebiyatına damga vuran yazarlarından Ahmet Ümit, ‘Elveda Güzel Vatanım’ isimli kitabının  imza gününde Şanlıurfa Piazza’da okurlarıyla buluştu.

Ağırlıklı olarak yazdığı polisiye romanlar başta olmak üzere hemen hemen her konudaki kitabı yüksek satış rakamlarına ulaşan Ahmet Ümit’in, Şanlıurfa Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde düzenlenen imza gününe okurlarıyla bir araya geldi. Ümit, etkinlikte okurları için kitaplarını imzaladı ve onlarla söyleşi yaptı. Kitapları, her zaman en çok satanlar listesinde üst sıralarda yer alan Ahmet Ümit, Şanlıurfalı kitapseverlerden büyük ilgi gördü.
Gaziantepli olan ve komşu şehir Şanlıurfa’da bulunmaktan duyduğu mutluluğu dile getiren Ahmet Ümit, sohbet ettiği okurlarının birlikte fotoğraf çektirme isteklerini de geri çevirmedi.
SES GETİREN KİTAPLARIN YAZARI
Ahmet Ümit’in her birisi büyük satış rakamlarına ulaşan kitaplarından bazıları şunlar: “Beyoğlu’nun En Güzel Abisi, Sultanı Öldürmek, Aşk Köpekliktir, Beyoğlu Rapsodisi, Potasana, Şeytan Ayrıntıda Gizlidir, Kavim, Kukla, Bir Ses Böler Geceyi, Kar Kokusu, İstanbul Hatırası, Bab-ı Esrar, Sis ve Gece, Masal Masal İçinde, Başkomiser Nevzat, Sokağın Zulası”

Güncelleme Tarihi: 20 Ocak 2016, 15:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER