LİG BAŞLIYOR BU NEYİN HESABI

    Geçen yapılan Urfaspor basın toplantısını izlerken ne kadar vahim, ne kadar acı bir durumla karşı karşıya kaldığımızı fark ettim. Kulüp 1969 kurulmuş bugüne kadar nice başkanlar gelip geçmiş nice hocalar gelip gitmiştir. Ama hiç bir başkan bu kadar karamsar bu kadar umutsuz olmamıştır. Şimdi sorarım başkanıma açıklamalarda 1971 yılının borcu olduğunu kulübün 3.5 trilyona ihtiyacı olduğunu kulüp idarecileriniz icraya verdiği basın toplantısında dile getirilmiştir. Şahsım olarak his kimseyle akrabalığı ve yakınlığın olmadığı bilesiniz.

    Başkanım bunları biliyorsunuzdur neden bir daha başkan oldunuz her kesimden söz aldık diyorsunuz bıraksaydınız. Belki takımına daha hayırlı olurdu o zaman iş başa düşer belki herkes bir ucundan tutardı.

    Lig başlayacak para yok transfer tahtası açılmasa maça çıkamayız diyorsun. Haklısın para olmadan olmaz ama bunları biliyordun. Bile bile listeni verdim. Kemal Süt’e gelince Kemal Saracoğlu ile birlikte bu takımı birinci lige çıkaran gizli kahramandır.

    Alacağını almak için icraya vermesi kendisiyle görüşülürse hal olmayacak bir durum değildir. Benim bildiğim 1,5 trilyon takıma hibe etmiştir. 1971 yılındaki borç tahminin sigorta ve maliye borcudur. Yapılandırma var eğer başka borçla varsa hemen yapın.

   Reklama gelince burada haklısın. URFA’YA iki takım gelmiyor. Zamanında Urfa Belediye var gende sıkıntıydı. Buradan bir daha sesleniyor takıma el atın sahip çıkın BAŞKA URFA YOK..

   Bilesiniz 3,5 trilyonu halledin elinde hal edin böylede hal edin lige sorunsuz girmeliyiz. Şampiyon olmak istiyorsak herkesi göreve çağırıyorum. YOKSA ne başkan kurtarabilir nede başkası. ..Saygılar

YORUM EKLE