Şanlıurfa’da Büyük Sergi

Türkiye’nin çeşitli il ve ilçelerinde çektiği insan portesi ağırlıklı fotoğrafları ile bilinen ünlü fotoğrafçı Mehmet Ali Şekeroğlu Şanlıurfa’da sergi düzenleyecek.

Şanlıurfa’da Büyük Sergi

Şanlıurfa doğumlu olan Oyuncu ve fotoğrafçı olan Mehmet Ali Şekeroğlu 2 Mayısta Suret-i İnsan isimli fotoğraf sergisi açacak. Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Sergi Salonunda düzenlenmesi planlanan serginin açılışını Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çitçi’nin yapılacağı bekleniliyor.

Mehmet Ali Şekeroğlu sergi hakkında Urfanatik’e açıklamalarda bulundu.

‘BU BENİM İLK KİŞİSEL FOTOĞRAF SERGİM OLACAK’

2 Mayıs’ta yapılması beklenen sergi hakkında bili veren Şekeroğlu son 4 yıl içerisinde çektiği fotoğrafları olduğunu söyledi, Şekeroğlu: “Bu benim ilk kişisel fotoğraf sergim olacak, sergide toplan 60 adet Fotoğrafım olacak daha çok porte ve insan ağırlıklı olacak. Sergimizin ismi suret-i İnsan olacak. Genelde Urfa içeresinde ve Türkiye’nin çeşitli yerlerinde çektiğim fotoğraflar oluşuyor. Son 4 yıl içerisinde çektiğim fotoğraflar mevcut. Urfa’nın çeşitli yerlerinde çektiğim fotoğraflar mesela bir Balıklıgöl fotoğrafı çektim alışılmışın dışında bir fotoğraf onu ancak sergiye geldiğiniz zaman göreceksiniz. Renkli gözleri olan çocuklar, yaşlı insanlar ve hikâyesi olan fotoğraflar daha çok mevcut” dedi

‘FOTOĞRAF BENİM İÇİN BİR YAŞAM BİÇİMİ’

Aynı zamanda oyuncu olduğunu söyleyen Şekeroğlu tüm Şanlıurfalıların sergiye gelmesini istedi Şekeroğlu: “Aynı zamanda oyuncuyum yaklaşık bir 15 yıldır oyunculukta yapmaktayım fotoğraf benim için bir yaşam biçimi hayatı anı dondurmayı seviyorum o yüzden fotoğraf çekiliyorum. Tüm Şanlıurfa halkı gelsin fotoğrafları görsün o çektiğim fotoğraflarla o anı yaşasın” diye açıklamalarda bulundu.

Güncelleme Tarihi: 25 Nisan 2017, 16:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER