REHA KAPSAL GALİBİYETLE BAŞLADI...

   Şanlıurfasporumuz Reha Kapsal Hoca İle Çıktığı İlk Maçta Deplasmanda Rakibi Bucasporu Banahene’nin Dakika 60.da Attığı Muhteşem Golle 1–0 Yenerek Deplasmanda Aldığı Galibiyet Sayısını 4’e çıkarttı.   Reha Hoca Oyuna Kalede Fevzi-Ozan-Sedat-Onur Güney

REHA KAPSAL GALİBİYETLE BAŞLADI...

   Şanlıurfasporumuz Reha Kapsal Hoca İle Çıktığı İlk Maçta Deplasmanda Rakibi Bucasporu Banahene’nin Dakika 60.da Attığı Muhteşem Golle 1–0 Yenerek Deplasmanda Aldığı Galibiyet Sayısını 4’e çıkarttı.

  Reha Hoca Oyuna Kalede Fevzi-Ozan-Sedat-Onur Güney-Onur Akbay-Engin-Banahene- Abdülhamit-Sankoh- Yasin-Berkin-İlk Onbiri İle Başladı. Daha Sonra Oyunun 27 nci Dakikasında Berkin yerini İsmail Haktan Odabaşına bıraktı.71 nci dakikada ise İsmaili Oyundan Alan Reha Hoca Yerine Youssef Yeşilmeni aldı.

  Oynanan Oyun Çok Umut Vermedi Ama Deplasmanda Alınan Bu Galibiyet Çok Güzel ve Anlamlı İdi Yeni Hoca Kondüksiyon Eksikliği Var Dediği Takımımız Her Zamankine Göre Çok Daha Koşarak 90 Dakika Mücadele etti Ben Hepsini Kutluyorum.

  Artık Yeni Hocaya Destek Olmak Zamanı Biraz Daha Sabırlı Olursak İkinci Devre Yapılacak en az 3 Transferle Bu Takım Seneye Süper Lige Çıkacaktır. Buna Bütün Taraftarların ve Şehrin İnanması Lazım.

  Reha Kapsal 3 Yıldır Ara Verdiği Teknik Direktörlük Kariyerine Yep Yeni Bir Sayfa Açarak Bu Takımın Başına Geldi Yönetim Tam Destek Veriyor Sanırım Futbolcularda Artık Bu Takımda Çok Farklı Şeylerin Olduğunu Anlamışlardır.

  Hafta İçi Bütün Futbolcuların Taraftarlarla Halkla Kaynaşması İçin Esnafla Tanışması Gerçekten Güzel Görüntülere Sahne Oldu Ben Hocamızı Bu Güzel Hareketinden Dolayı Kutluyorum Ayrıca Harran Üniversitesinde Yapılan Panel ve Sporcularımızın Orda Yaptığı Güzel Söyleşiler Bu Takımın Artık Süper Lige Adım Adım Yaklaştığının Göstergesidir Diye Düşünüyorum.

  Buca Deplasmanında Çok Güzel Bir Ev Sahibi Örneği Gösteren Bütün Bucasporlu Yöneticilere Teşekkür ediyorum Ayrı Bir Parantez Hemşerimiz Sayın İbrahim Halil Ülgene  

   Açmak İstiyorum Kendisi Şanlıurfaspor Yönetiminde iken Gerek Taraftarlarla Gerekse Biz Basın Mensupları İle Çok Güzel İlişkiler Sergiledi Kendisini Bu Güzel Misafir severliğinden Dolayı Kutluyorum..

   Oyuncumuz Emmanuel Banahene’nin Attığı Golden Sonra Yaptığı O çirkin Hareketi Nefretle Kınıyorum Ne Olursa Olsun Üzerinde Şanlıurfaspor Forması Taşıyan Bir Oyuncunun O Hareketi Yapması Hiç Hoş Olmadı Bucaspor Taraftarı bu hareketi hak etmedi bence.


    Takımı Yalnız Bırakmayan 100 Kadar Taraftarımızı yürekten tebrik ediyorum desteklerinin devam etmesini diliyorum.

Haftaya Oynayacağımız Ankaraspor Maçında Takımımıza başarılar diliyorum.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER