Parti kulisleri hareketli

Haziran ayında yapılacak olan milletvekilliği seçimi parti kulislerini hareketlendirmeye başladı. Partilerin sessizliğini koruduğunu görebiliyoruz. Aday adaylıklarını açıklayan birçok aday adayı daha öncede tahmin ettiğimiz kişiler oldu. Aday adaylığını

Parti kulisleri hareketli

Haziran ayında yapılacak olan milletvekilliği seçimi parti kulislerini hareketlendirmeye başladı.

Partilerin sessizliğini koruduğunu görebiliyoruz. Aday adaylıklarını açıklayan birçok aday adayı daha öncede tahmin ettiğimiz kişiler oldu.

Aday adaylığını açıklayıp ta çalışmaya başlayan tek kişinin Fatih Bucak olduğunu düşünüyorum. Güler yüzlülüğü ve vatandaşa yakın olması ona artı puan kazandırıyor. Sokaklarda vatandaşla oturup biber ekmek dürüm yapıp yiyen Fatih Bucak sevilen bir aday oldu.

Eski belediye başkanımız Ahmet Eşref Fakıbaba da aday adaylığını açıkladı ve başkanlık sürecinde Şanlıurfa halkı tarafından çok sevildi. Halada seviliyor.

Ak Parti’den aday adaylığını açıklayan İbrahim Torunun da aday olacağı bekleniyordu ve beklendiği gibi oldu. İbrahim Toru’da halkın içinden gelen ve çocukluğunu yaşadığı zorlukları unutmayarak yola çıkan bir insan vatandaşa olan güler yüzü samimiyeti ve basın camiasında sevilen sayılan isimlerden biri İbrahim Toru çocuklarında sevdiği bir abi oldu.

Aday adaylığını açıklayıp da tek dikkatimi çekenler İbrahim Toru, Fatih Bucak ve Ahmet Eşref Fakıbaba oldu.

Diğer adaylar sessizliğini koruyarak gelişmeleri izler durumda Şanlıurfa’da 2011 Haziran ayında gerçekleşen milletvekilliği seçimlerinde iktidar olan AK Partiden milletvekili aday adaylığı için 348 kişi başvuru yaparak rekor kırmıştı. Bu yılda rekor kırılacağı bekleniyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER