İKİNCİ YARI BAŞLARKEN

PTT 1.Lig’in ilk yarısı biterken Şanlıurfasporumuzun almış olduğu 27 puan küçümsenecek bir puan değildir. Eğer Şampiyonluk yolunda rakiplerimiz kaybettiği hafta biz galip gelseydik, Şanlıurfaspor şimdi lider veya lig ikincisiydi. Artık İkinci yarı başlıyo

İKİNCİ YARI BAŞLARKEN

PTT 1.Lig’in ilk yarısı biterken Şanlıurfasporumuzun almış olduğu 27 puan küçümsenecek bir puan değildir. Eğer Şampiyonluk yolunda rakiplerimiz kaybettiği hafta biz galip gelseydik, Şanlıurfaspor şimdi lider veya lig ikincisiydi. Artık İkinci yarı başlıyor. Hadi Hayırlısı diyip önümüze bakmamız lazım.

İkinci Yarı hazırlıklarını Antalya’da yapan takımımız iyi bir dönem geçirmiş Kayseri Maçına hazır bir şekilde gelmiştir. Cihat Arslan hocanın alt yapıdan genç oyuncuları da oynatması bir Şanlıurfalı olarak beni sevindirdi ve gelecek için ümitlendirdi. Cihat Hoca’nın bu başarısı ve genç oyunculara vermiş olduğu değerin Şanlıurfaspor adına bir şans olduğunu düşünüyorum.

Şanlıurfaspor’un ikinci yarıda almış olduğu futbolcuların birçoğu kendini ispatlamış futbolcular, İnşallah Şanlıurfaspor’a faydalı olurlar. Şanlıurfaspor Alternatifi bol bir takım haline döndü bir takım yedekleri ne kadar iyiyse o takım o kadar iyidir, O takımda rekabet vardır.

Brezilya Dünya Kupasında Şampiyon olmuş, şampiyon takımın teknik direktörüne sormuşlar, nasıl şampiyon oldunuz verdiği cevap yedeklerimle demiş. Önümüzde Kayseri maçı var bu zorlu maçta puan veya puanlar almalıyız iyi bir takımla oynayacağız.

Hadi Hayırlısı, Şanlıurfaspor için ter döken oyuncu kardeşlerim sizlere güvenen Şanlıurfaspor sevdalılarını mahcup etmeyin…Kazasız, belasız, şampiyon olarak tamamlayacağımız bir ikinci yarı diliyorum….

Selam ve Sevgilerimle

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER