KİM SUÇLU...

Urfanatik olarak bugüne kadar hep doğrunun hep yanlışları duyurmak adına tarafsız olmaya devam ettik etmeye de devam edeceğiz.

Yapılan bütün baskılara rağmen inandığımız doğrulardan taviz vermemeye devam edeceğiz. KİM SUÇLU KİM SUÇSUZ bunu anlatmaya devam edeceğiz.

Bir Kent Konseyine gösterilen ilgiyi keşke Urfaspor’a gösterilse Urfaspor bugüne kadar rant uğruna heder edilmiş yapılan yanlış transferler ve de yönetimlerle bugüne gelinmiştir.

    Bana değmeyen yılan bin yasasın mantığıyla kulüp borçlandırılmış kapanmak üzere terk edilmiştir. Kim suçlu diye bir düşünelim. Şehri yönetenler mi STK ler mi yoksa Urfalılar mı evet şapkamızı önümüze koyalım düşünelim.

Adı sanatçı olan Urfalılar neredesiniz!...Urfa gelip hava atmasını biliyorsunuz yardım kampanyası dedik kayboldunuz, ancak konuşmaya gelince iyi bir Urfalıyam dersiniz.....HEPİMİZ SUÇLUYUZ BUNUN geri dönüşümü nasıl olur düşünmek bile istemiyorum. Kurullar belli en kötü bir dönem geçiriyoruz. ...Seçilen başkanların yönetimlerin sucu borçların çoğaltılmasıdır

   ŞİMDİ YAV HE HE diyeceksiniz Velhasıl gelen götürmüş giden götürmüş. ...

Maça gelince pırıl pırıl gençler ellerinden geleni yaptılar olmadı yenildik iyi fırsatlar yakaladık atamadık Oynaya oynaya kazanmasını öğrenecekler. Mutlu Hoca üzülme sen görevini fazlasıyla yapıyorsun yapmayanlar utansın. Devam et başarı elbet gelecektir. BELKİM BUGÜN BELKİM YARIN....

YORUM EKLE