KEŞKE DEMENİN FAYDASI OLMAZ...

Yazmak istedim çünkü gerek duydum bir Urfalı olarak gelişen durumları siyasi oyunları gördükçe ah ah dedim nelere kaldık hangi günlere kaldık düşüncesine kapıldım. NEDEN dileyeceksin seçim arifesindeyiz. Herkes ilçe adaylarını beklerken AÇIKLANMIŞ OLAN Büyük Şehir Adayımız Zeynel Abidin Beyazgül. Karşısına nasıl bir Aday çıkaralım diye yaşanan olaylar vahim derecede düşündürücü ve üzücüdür. İSİMLERİ zikredilen Çatı Adayları Selahattin Cevheri ve Ahmet Bahçıvan açama diye hiç düşündüler mi. Sebahattin Cevheri Abim Aile dostumuz Necmettin Cevheri Amcam da Rahmetlik Müslüm Abimin kirvesiydi.

Yıllarca Bu vatana hizmet etmiş Urfa’nın hizmetkarı olmuştur. SEBAHATİN ABEME gelince Urfaspor başkanlık yıllarca yapmış sevilen ve de Siyasi hayatına bağımsız girmiş vefalı Urfalılar tarafından seçilmiştir. AK partiye geçmiştir.

PEKİ ŞİMDİ HDP CHP İYİ SAADET partisinin çatı adayı olarak adı geçiyor. ÇOK detaya girmeyeceğim Mehmetçiğimize bayrağımıza vatanımıza karşı birleşim içinde olanlarla mı olacaksın Selahattin abim.

KESKE DEMEDEN yol yakınken benim görüşüm aday olma Urfalı her daim seni gönlündeki başkan olarak kal. Ahmet Bahçıvan gelince Yaptığın hizmetleri unutmadık O zaman ki beyanında belediyenin tüm paraları Urfa’nın toprağına gömdük dedin Arıtma tesisleri senin armağanı ancak. Eğer Çatı adayı olursan Urfalı da seni Sandığa gömer. SONRADAN keşke demenin Faydası olmaz.

İkinizi de Seviyoruz Seçilen Bir Urfalı Hepimiz birlikte bu OYUNU bozmanın zamanıdır. HEPİMİZ BAŞKANIMIZI VE URFAYA KUCAKLAYACAK ZEYNEL ABİDİN BEYAZGUL yanında olalım yoksa KEŞKE DEMEKDE BİZİ KURTARMAZ. Bütün Gazeteci arkadaşların Gününü kutlar saygılar dilerim.

YORUM EKLE