KEMAL HOCA HEP YAPAR....

Üzülmemek elde değil haftayı galip kapatmışsın alacağımız galibiyet Bütün şehri taraftarı takıma sahip olmak bakımdan çok önemliydi. Olmadı takım iyi oynuyor mücadele hırs her şey var. Sercan gün geçtikçe eski Sercan olma yolunda yine attı golünü inşallah devamı gelir böyle oynayın yeter.

Kemal hoca yine ikinci yarı yaptı yapacağını geçen yıllarda da yapmıştı aynı hatayı 90+4 gol yemek bir hocanın acizliğini göster. Hatırlayın sahamızda 2 sıfır galipten 2-2 olduğumuz maçı onun için hoca bunu hep yapar.

Taraftar Derneklerine maça gitmek imkanı sağlayan Nihat başkanımıza binlerce teşekkür. Bu krizde bu imkanı tanımıştır. NEYSE takım iyi yolda maşallah diyelim kolay grup yok takımları takip edin iyi futbol oynayan takımlar var.

Tedbiri elden bırakmamak lazım. ...Kemal hoca bu hatalarını biran önce telafi etmek zorundadır Bu hataları bizi üç puandan etmiştir…NEYSE önümüzde koskoca bir lig var telafi ederiz. Bu oyunla bu oyuncularla eğer bir ekonomik sorun olmazsa inşallah bu sene mutlu sona inşallah ulaşırız. Başkan’a idare heyetine de tezekkürler. Bütün okuyucularına iyi pazarlar dilerim.

YORUM EKLE