Karaköprü Değişime ‘Evet’ Diyor

Karaköprü’nün adayı Essum Aslan, esnaf ziyaretleri ve ev toplantılarıyla değişime adım adım yürüyor. Karköprü halkı Aslan’la değişime ‘evet’ diyor.

Karaköprü Değişime ‘Evet’ Diyor

Saadet Partisi (SP) Şanlıurfa Karaköprü Belediye Başkan Adayı Essum Aslan, seçim çalışmalarına gece gündüz devam ediyor. Seçim çalışmaları kapsamında Karköprü 31 Metre Caddesi (Mehmet Hafız Bulvarı) esnafını ziyaret eden Aslan, esnafın sorunlarını dinleyerek kazandıklarında ortak istişareler ile bu sorunların üstesinden geleceklerini söyledi.

Karaköprü İçin Gece Gündüz Çalışıyor

Şanlıurfa’nın yeni yüzü Karaköprü’nün adayı Essum Aslan, seçimlere yaklaşıldıkça çalışmalarını daha da arttırıyor. Esnaf ziyaretleri, ev toplantıları, STK ziyaretler gerçekleştiren Essum Aslan’a Karaköprülülerin teveccühü de her geçen daha artıyor. Aslan çaldığı her kapından ve sıktığı her elden destek sözü alarak değişime bir adım daha yaklaşıyor. Karaköprü Halkı Aslan’la değişime hazır olduğunu gösterdikleri ilgisiyle ortaya koyuyor.

Aile Dayanışmasıyla Çalışacağız

Esnafla bir araya gelen Essum Aslan, “Ülkemiz zor zamanlardan geçiyor. Ekonomik durumumuz ortadadır. Esnaf gerçekten zor bir dönem yaşıyor. Bunu çok iyi biliyor ve anlıyorum. Bir kardeşiniz, bacınız olarak Essum Aslan olarak günün her saati her dakikası yanınızda olacağım. Bizler sizinle birlikte bir aile olarak belediyemizi yönetim yaşanan sorunların üstesinden geleceğiz.” dedi.

Gündüz esnaf ziyaretlerini yapan Aslan akşam da vatandaşlardan gelen davet üzerine ev toplantılarına katıldı.

HABER MERKEZİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER