Karaköprü'de Gece Yarısı Eğlencesine Vatandaşlardan Tepki

Karaköprü ilçesinde gece yarısına kadar süren düğün etkinlikleri düğünden sonra sokakda devam edince vatandaşlar tepki gösterdi.

Karaköprü'de gece geç saatlere kadar süren düğünler vatandaşlar tarafından tepki toplamakta. WhatsApp ihbar hattımıza iletilen görüntü ve şikayet bu kadarıda olmaz dedirtti.

İhbar hattımıza ulaşan Kemal T. " Bu videoyu saat 23:50'de çektim ve saatin bu kadar geç olmasına rağmen havai fişekler patlatıldı. Düğün bitince sokağa çeken düğün sahipleri bu defa sokakda eğlenmeye başladılar. Bizleri bu kadar rahatsız etmelerine ne hakları var, o saatte uyuyan yüzlerce insan var, çocuklar var, kornaya basarak yüksek sesli müzik eşliğinde araç kullanarak ellerine ne geçiyor. Sadece kendilerini düşünen bu insanları kınıyorum. Sabahın erken saatlerinde işe gidiyoruz biz ve çocuklarımız bu saatlerde uyumuş oluyor. Bu sesler üzerine uyandım ben bütün uykum dağıldı, eğlenmek hakları ama herşeyin bir yeri ve zamanı var değilmi. Bu konu ile kim ilgileniyorsa sözüm ona işinizi doğru yapın " dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
ramazan aslan
ramazan aslan - 2 yıl Önce

havai fişek yasaklansın!

mülayim
mülayim - 2 yıl Önce

çocuklarımız korkuyor. hastalar uykusundan oluyor. yeter artık karaköprüde silah atıyorlar bıktık usandık

Hetice
Hetice - 2 yıl Önce

Dün gece yüreğim ağzıma geldi. Uşahlar balkonda yatidi, fırladılar içeri. Ağladılar korkudan. Dedim yerre girin sizde düğünizde.

meliyanur
meliyanur - 2 yıl Önce

aynen bu urfada oluyor sadece

Erol
Erol - 2 yıl Önce

Eğitim eğitim eğitim!...Urfa'da cehalet sorununun çözümü için uzun soluklu yoğun bir mücadele lazim.oyle bir irade yok gibi

aziz
aziz - 2 yıl Önce

bi urfada var bu saçmalık polisi arıyorsun gelmiyor çevreye rahatsızlık verme diye bir suç var ama bunu işleme alan kimse yok havai fişek silah gecenin bir yarısı böğürenler var ama nedense ses çıkaran yok umarım yeni valimiz bu konulara hassasiyetle yaklaşır biraz medeniyet gelir şehire.

Selçuk
Selçuk - 2 yıl Önce

Ben ve çocuklar korkuyla uyandık, hakkımız bin kez haram olsun.

Mehmet
Mehmet - 2 yıl Önce

Ş.urfada hava fisek araba eksozu korna vb gbi seyler rahatsizlk veriyo artk polisi ariyosun gelmiyolar kavga cinayey işlenmek zorundami ya illa bunumu istiyolar kavga cıksn bir birini oldürsunler sonrami gelirler

SIRADAKİ HABER