Karaköprü Belediyesinden Muharrem Ayı İkramı

Karaköprü Belediyesi  Muharrem ayı dolayısıyla bir etkinlik düzenleyerek aşure ikramında bulundu.  

Karaköprü Belediyesi  Muharrem ayı dolayısıyla Yaşam sokağında bir program düzenleyerek vatandaşlara aşure ikramında bulundu. Programa Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, AK Parti MKYK Üyesi Vildan Polat, AK Parti Karaköprü İlçe Başkanı Sait Ağan, belediye başkan yardımcıları, belediye meclis üyeleri ve vatandaşlar katılım sağladı.

Aşure kazanının başına geçen Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli vatandaşlara aşure dağıtımı yaparken, aşurenin bolluk ve berekete vesile olmasını diledi.

 

Aşure programında konuşan Başkan Baydilli, "Birlik ve beraberliğimizi pekiştiren en önemli etken gelenek, örf ve adetlerimize bağlı olmamızdır. Aşure de yine bolluk ve bereketin sembolü olan, geçmişten günümüze gelen güzel bir adettir. Bizler aşureyi bereketin, huzurun ve beraberliğin sembolü olmasından yola çıkarak bu etkinliği gerçekleştirdik ve değerli vatandaşlarımıza aşure ikramında bulunmak istedik. Programımıza katılan, bizi yalnız bırakmayan herkese çok teşekkür ediyorum" diye konuştu.

 

Programda bir yandan aşure ikramında bulunan Başkan Metin Baydilli bir yandan da vatandaşlarla sohbet ederek taleplerini dinledi.

 

Güncelleme Tarihi: 17 Eylül 2019, 17:12
YORUM EKLE
YORUMLAR
ne guzel ucuza reklam
ne guzel ucuza reklam - 1 ay Önce

ne guzel ucuza reklam yapiyorlar. Asure gunu 9 eylul aksami degilmiydi ?

Reklamlar
Reklamlar - 1 ay Önce

Belediyenin tek islemi bu olsa ya hizmet o baska bahara

SIRADAKİ HABER