Kadınlar 'Essum Aslan' Diyor

Essum Aslan’ın, kadınlarla ilgili projeleri kadınlardan tam destek alıyor. Aslan, gittiği her yerde kadınların sevgi seliyle karşılaşıyor.

Kadınlar 'Essum Aslan' Diyor

Saadet Partisi Karaköprü Belediye Başkan Adayı Essum Aslan, seçim çalışmaları kapsamında gittiği her yerde kadınlardan tam destek alıyor. Şanlıurfa’da tek kadın aday olan Essum Aslan, kadın seçmenin sevgi seliyle karşılaşıyor. Essum Aslan, “Ben Karaköprülü analarımızın, bacılarımızın yani bütün kadınların adayıyım. İnşallah 31 Mart gecesi kadınlarımız ile zafere yürüyeceğiz. ”dedi.

Kadın Sosyal Yaşam Merkezi

Şanlıurfa’da kadınların zaman geçirebileceği yer olmadığını belirten Essum Aslan, “Kadınlarımızla ilgili çok ciddi projelerimiz var. Bunlar arasında Kadın Diyarı (Kadın Sosyal Yaşam Merkezi) projemiz çok önemli bir projedir. Bu proje ile kadınlarımızın günlük yaşamlarını kolaylaştırmak, spor aktivitelerine katılımını eğitim ve becerilerine katkı sağlayabileceği bir alan oluşturacağız.”ifadelerini kullandı.

Her Alanda Kurslar Olacak

“Kadınlarımızın daha rahat bir hayat sürdürebilmeleri adına çok önemli olan bu projelerimizin hayata geçmesi için değişim şart” diyen Essum Aslan, “Projemiz kapsamında dil kursları, meslek edindirme kursları, ilmi eğitimler, sanatsal etkinlikler, sportif faaliyetler olacak. Kadınlarımız burada güzel zaman geçirirken dil öğrenecek, sanatsal etkinliklere katılacak, spor yapacaklar.” ifadelerine yer verdi.

Kadınlar Değişim Diyor

Karaköprü’ye değer katacak projelerin hayata geçirilmesi için 31 Mart’ta kadınların değişimi getireceğini belirten Essum Aslan, “Kadınlarımız gittiğimiz her yerde bizi kucaklıyor. Kadınlarımız ilçemizde yaşanan sıkıntılardan en çok etkilenen kesimdir. Bu sıkıntıların aşılması için kadınlarımız bize evet diyor. Bize de onlara hizmet etme düşüyor.” şeklinde konuştu.

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 11 Mart 2019, 14:18
YORUM EKLE
YORUMLAR
Urfalı
Urfalı - 8 ay Önce

Essum Hanım büyük vizyonu Duruşu İleri Dünya Görüşüyle Karaköprüye Çok büyük yenilik FARKINDALIK katacak Karaköprüyü hakettiği yere getirip betonlaşmadan Daha yaşanılabilir Bir ilçeye dönüştürecektir inanıyoruz güveniyoruz sonuna kadar destekliyoruz Sonradan pişman olmak istemiyorsak Allah için urfa olarak sandığa gittiğimizde memleketimizin 5 yılını düşünerek oy atalım yoksa beş yıl daha kaybetmeye göz yumacağız bunun için Essum Hanım gibi Değerli Şehrimize Değer katacak insanları desteklememiz lazım 17 yıldır memleket geriye gitti zaten yeterince hiçbirşey görmedik bunun için 5 yılı daha çöpe atmak istemiyorsak sandığa giderken iyi düşünelim Herşey Güzel urfamız için ...

mehmet/newyork
mehmet/newyork - 8 ay Önce

Sandiklar bazen tersine sonuc verebilir,,Istanbulda Muhtesem mitingin ardindan CHP secimi kaybetmisti,, {'Pasam iste Istanbul demisti"} Ist.Valisi F.K.Gokay,,,ve sandiktan ezici cogunlukla Demokrat Partisi cikmisti,,Urfalilar her adaya "Basim,Gozum ustune diyorlar," dikkatli olalim,,Fazla hayale kapilmayalim,,sonra Evden cikamazsiniz,,

Ziya-Sanliurfa
Ziya-Sanliurfa - 8 ay Önce

Eve gidince fikir degistirmesinler,,dikkat edin,,

SIRADAKİ HABER