Baydilli: “Vatandaşlarımızın Talepleri Bizim Projemiz Oldu”

AK Parti Karaköprü Belediye Başkan Adayı Metin Baydilli Karaköprü’de vatandaşların taleplerini projeye dönüştürdüklerini ve vatandaş odaklı belediyecilik hizmeti verdiklerini söyledi.

31 Mart seçimleri için çalışmalarını sürdüren AK Parti Karaköprü Belediye Başkan Adayı ve Mevcut Başkan Metin Baydilli Narlıkuyu Mahallesinde ev toplantısında Şanlıkent Sitesi sakinleriyle bir araya geldi. Vatandaşlara yaptıkları hizmetleri ve projelerini anlatan AK Başkan Adayı Baydilli, vatandaşların istek ve taleplerini dinledi. AK Başkan Adayı Baydilli’ye toplantısında AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Ali Cevheri, AK Parti Karaköprü İlçe Başkanı Sait Ağan ve teşkilat üyeleri eşlik etti.

Toplantıda vatandaşlara hitap eden AK Parti Karaköprü Belediye Başkan Adayı Metin Baydilli, Karaköprü’ye hizmet etmekten gurur duyduğunu belirterek 3,5 yıllık görevi süresince ilçenin her tarafına dokunduklarını dile getirdi.

AK Başkan Adayı Baydilli, “Eksikler var mı evet var çünkü Karaköprü her geçen gün büyüyor. Ancak biz eksiklerin neler olduğunu biliyoruz ve yeni dönemde hizmetler ve projelerimizle bu eksikleri gidereceğiz. Biz vatandaşlarımıza taleplerini, ihtiyaçlarını soruyoruz ve vatandaşlarımızın talepleri bizim projelerimiz oldu. Biz projelerimizin hepsini vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını gidermesi için, taleplerini karşılamak adına yaptık, tamamlandıklarında da yine vatandaşımıza hizmet edecektir. 3,5 yıllık sürede doğruluktan ve adaletten şaşmama adına elimden geleni yaptım, yapmaya devam edeceğim İnşallah” diye konuştu.

Şanlıkent Sitesi sakini vatandaşlar da AK Başkan Adayı Baydilli’ye desteklerini iletirken, ilçeye ve mahallelerine yapılan hizmetler için teşekkür ettiler.

HABER MERKEZİ

YORUM EKLE
YORUMLAR
BİŞEY ÇIKMAZ
BİŞEY ÇIKMAZ - 8 ay Önce

HELE SEN ÖNCE ALT YAPIYI HALLET ,YAĞMUR YAĞINCA DURUM ORTADA...BOZUK OLAN KARAKÖPRÜ BAĞLANTI YOLLARINI YAP Kİ BUNLAR SİZİN TEMEL GÖREVLERİNİZ..

ALİ
ALİ - 8 ay Önce

SALLA ÖNÜ HARRAN NE DE OLSA

URFALI HAHO DİYO
URFALI HAHO DİYO - 8 ay Önce

SAYIN BAŞKAN 1 YILDIR ARAMADIGMIZ GÜN KALMADI SİZE SÖYELDİGİMİZ RAKAM 100 LERİ AŞDI ALLAH RIZASI İÇİN MAŞUKA ÇALIŞAN ARABALAR YETERSİZ DEDİK İZDİHAM OLUYO ANALAR BACILAR ÇOCUKLAR ÇOK ZOR DURUMDA TIKLIM TIKLIM GİDİYO DEDİK 1 YILIDA AŞDI BİR ÇÖZÜM ÜRETMEDİNİZ HEP YAZIYOZ NOT ALIYOZ YAPICAZ DEDİNİZ SİYESETÇİLERİN TEK YAPDIGI BU KUSURA BAKMA URFA TABİRİYLE KANDIRMACA HERALDE YAZDIGINIZ KALEMİN MÜREKEBİ YOK DİE YAZI SİLİNDİ YAZILMADI SİZİNDE AKLINIZA GELMEDİ SİZ HERKESİ KENDİ SAHİP OLDUGUNUZ İMKANDAMI SANIYOSUNUZ SİZİN MAKAM ÖZEL ARACINIZ VAR HELE SİZ BİR İŞE ÇARŞIYA O OTOBÜSLE GİDİP GELİN GÖRÜN ANLAYIN URFA FAKİR ŞEHRİ SİZİN GİBİ HERKES İMKANA SAHİP DEGİL DAMDAN DÜŞENİN HALİNDEN DAMDAN DÜŞER ANLAR YARIN Bİ SİZ AİLECEK VEYA EKİP OLARAK OTOBÜSLERE BİNİN ÇARŞIYA MAŞUGA ÖYLE İNİN SAYGILAR BOŞ LAFLARA KARNIMIZ DOYDU KUSURA BAKMAYIN

YETER YETER YETER
YETER YETER YETER - 8 ay Önce

ARKADAŞLAR DEGİŞİM ŞART URFAYA AKTIRALAN PARA NIN DÖRTDE BİRİ HİZMETE KATILDI DİGERİ MEÇUL URFANIN ADI BÜYÜK ŞEHİR ASLINDA KÖY BÜYÜK KÖY HİÇMİ BÜYÜK ŞEHİR GÖRMEDİNİZ BAZILARI DİYO CEVHERİ MİLLET VEKİLİYKEN URFAYA NE YAPTI 13 VEKİL ÇIKARTMIŞDI AKP 13 VEKİL NE YAPTIKİ CEVHERİDE ONLARIN YAPTIGINI YAPDI VE ŞUANDAKİ MEVCUT VEKİLLER NE YAPIYO BİŞEY YAPAN VARMI TEK YAPDIKLARI SEÇİMDEN SEÇİME GELİP OY İSTEMEK HANGİ VEKİL MECLİSTE SORU ÖNERGESİ YAPTI URFANIN HANGİSİ SORUNNU DİLE GETİRDİ GİÇ BİRİ GETİRMEZDE KENDİ AYAGINA SIKMAK DENMEKTİR URFANIN SORUNNU DİLE GETİRMESİ İKTİDAR PARTİSİ VEKİLİ KALKIP KENDİ KENDİNİMİ ELŞTİRCEK YOK OLMADI OLMAZDA EN AZINDAN ŞİMDİ CEVHERİ İKTİDAR PARTİDEN DEGİL BELEDİYENİN BİR DÜNYA GELİRİ VAR SUYA VERGİLERE ÇALIŞIYOZ YALANMI VE 100 DE 500 SUYA VERGİYE EMLAGA VESAYREYE ZAM GELDİ NEDEN ÇÜNKÜ BÜYÜK KÖY OLDUK DİE O GELİRLER DÜZGÜN HARCANSA HERŞEYE YETER ARTAR TUNCELİ OVACIK BELEDİYE BAŞKANI ÖRNEK VE EMSALDİR URFADA 100 KİŞİYE SOR ŞUANKİ AKP VEKİLLERİNİN İSMİNİ SAY 3 TANEYİ SAYABİLİRLER DİGERLERİNİ KİMSE SAYAMAZ NEDEN SEÇİMDEN SEÇİME GELDİKLERİ VE HİZMET ETMEDİKLERİ İÇİN BU YORUMU OKUYANLAR KENDİ KENDİSİNE SORSUN URFADA AKP KAÇ VEKİL ÇIKARDI VE İSİMLERİNİ SAYSIN BAKIM CEVEPDA SORUDA İÇİNDE BUYRUN SAYIN SAYMASINIZ HİZMET YOK SEÇİMDEN SEÇİME OY İSTEMEYE GELDİKLERİ İÇİN DEGİŞİM ŞART EKONOMİ ÇÖKDÜ İŞSİZLK ZAM PAHALLIK HALK ÇOK ZOR DURUMDA??

Selim
Selim - 8 ay Önce

Başkan her yer toz heryer çamur kaldırımlar kırık dökük bence sen büyuk projeleri bırak bizi tozdan çamurdan kurtar

SIRADAKİ HABER