Başkan Baydilli’den Berat Kandili Mesajı

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, Berat Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkan Baydilli, Berat Kandilinin Yüce Allah’ın affına erebilmek için affetme günü olduğunu söyledi.

Başkan Baydilli’den Berat Kandili Mesajı

Başkan Baydilli mesajında şu cümlelere yer verdi: “Mübarek Ramazan ayının müjdeleyicisi olarak kabul edilen Berat kandili, toplumun manevi değerlerinin güç kazandığı, paylaşımın ve yardımlaşmanın arttığı önemli bir fırsattır. Berat, kandili günahlardan arınma, temize çıkma, ilahi af ve rahmete nail olmadır. Yüce Allah’ın affına erebilmek için affetme günüdür. Gönüllerimize ilahi bereket ile rahmet bahşeden ve on bir ayın sultanı Ramazan Ayının müjdecisi Berat Kandilini idrak etmenin sevinç ve mutluluğu içinde Mübarek Berat Kandilinizi kutlar, tüm İslam âlemine ve Şanlıurfa’mıza hayırlara vesile olmasını Cenab-ı Allahtan niyaz ederim.

HABER MERKEZİ

YORUM EKLE
YORUMLAR
oy veren vatandaş
oy veren vatandaş - 3 ay Önce

başkan maşuka ek otobüs diye diye bitdik sizden bi tık yok maşuka ek otobüs ver yetersiz halk perişan diyoz başkan daha nasıl diyek anlamadıkki otobüs yetersiz die perişanız ek otobüs ver maşuka

SIRADAKİ HABER