Başkan Baydilli sergi açtı

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, Karaköprü Belediyesi Kültür Merkezinde görevli usta öğretici Nurden Kurtboğan’ın kişisel el sanatları sergisinin açılışını yaptı. Sergiyi gezen Başkan Baydilli, el emeği göz nuru eserleri inceledi.

Karaköprü Belediyesi Kültür ve Sosyal işler Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren Kültür Merkezinde eğitim veren usta öğretici Nurden Kurtboğan, el emeği göz nuru eserlerini görücüye çıkardı.

Urfa City Alış veriş merkezinde düzenlenen açılış törenine; Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli’nin yanı sıra, Karaköprü Belediye Başkan Yardımcısı, Karaköprü Belediye Meclis Üyesi ve davetliler katıldı.

Açılış töreninde konuşan Başkan Baydilli, “Karaköprü Belediyemizin kültür merkezinde usta öğretici olan Nurden hanımın bugün sergisini açtık. Her insanın kendine göre keşfedilmesi gereken bir yanı vardır. Nurden hanım kendisini el sanatları konusunda geliştirmiş ve çok güzel eserler ortaya çıkarmış. Ben kendisini kutluyorum” dedi.

Konuşmaların ardından Başkan Baydilli ve misafirler sergiyi gezerek eserler hakkında bilgiler aldı.

Öte yandan Nurden Kurtboğan’ın Urfa City AVM’deki, el sanatları sergisi 3 gün boyunca ziyaretçilere açık olacağı öğrenildi.
Güncelleme Tarihi: 05 Şubat 2016, 22:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER