Başkan Baydilli Oyunu Kullandı

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, Yerel Yönetimler Seçimleri nedeniyle sandık başına giderek oyunu kullandı. İlçedeki Narlı İlkokulu’nda oy kullanan Başkan Baydilli, ‘Seçimler ilçemize, Şanlıurfa’ya ve tüm Türkiye’ye hayırlı olsun’ dedi.

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, Yerel Yönetimler Seçimleri kapsamında Akpiyar Mahallesindeki Narlı İlkokulunda oyunu kullandı. Başkan Metin Baydilli, okul bahçesinde selamladığı vatandaşlarla bir süre sohbet etti. Daha sonra seçmenlerle birlikte sıraya giren Başkan Baydilli Narlı İlk Okulu’nda kurulan 1052 numaralı sandıkta oy kullandı. Başkan Baydilli’ye Ak Parti Karaköprü İlçe Başkanı Sait Ağan da eşlik etti.

Oyunu kullandıktan sonra açıklamada bulunan Başkan Metin Baydilli, “31 Mart yerel yönetimler seçimleri için bugün tüm Türkiye sandık başına gidiyor. Biz de gelip oyumuzu kullandık ve okullarımızı ziyaret sandık görevlileri, oy vermeye gelen vatandaşlar ve güvenlik görevlileriyle bir araya geliyoruz. Seçimin kazasız, belasız ve güvenli bir şekilde geçmesini temenni ediyor, sonuçların Karaköprü ’müze, Şanlıurfa’ya ve tüm ülkeye hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Başkan Metin Baydilli, oy verme işleminin ardından Karaköprü İlçesine bağlı okulları ziyaret ederek vatandaşlarla sohbet etti ve sandık görevlilerine kolaylıklar diledi.

HABER MERKEZİ

YORUM EKLE
YORUMLAR
urfalı
urfalı - 7 ay Önce

degişim şART DEDİK AKSAÇLI VE ESSUM HANIMA VERDİK OYLARI YANDAŞLIK YELLEHÇİLK ZENGİN YANDAŞCILIGI BİTSİN HİZMET GÖRELİM DİE DEGİŞİM ŞART DEDİK

SIRADAKİ HABER