Başkan Baydilli Beyaz Masada Telefonları Cevapladı

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli Karaköprü’de vatandaşların çözüm noktası olan Beyaz Masa Birimini ziyaret ederek telefonlara cevap vererek vatandaşların taleplerini dinledi.

Başkan Baydilli Beyaz Masada Telefonları Cevapladı

Her fırsatta vatandaşlarla bir araya gelerek taleplerini dinleyen Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli vatandaşların Karaköprü’de çözüm noktası olan Karaköprü Belediyesi Beyaz Masa Birimini ziyaret ederek telefonlara cevap verdi ve vatandaşların taleplerini dinledi.

Beyaz Masa personeliyle de sohbet eden Başkan Baydilli gelen talep ve şikâyetlerle ilgili bilgi aldı. Beyaz masa biriminin vatandaşla belediye arasında köprü görevi gördüğünü belirten Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli buradan gelen şikayetlerin gerekli birimlere iletilerek mutlaka değerlendirildiğini kaydetti.

Başkan Baydilli, Beyaz Masa birimimiz 444 9 657 numaralı telefondan vatandaşlarımızın taleplerini, şikayetlerini veya önerilerini alarak bizlere iletiyor. Biz de ilçemizde yaşayan vatandaşlarımızın sorunlarını gidermek adına bu talepleri alıp değerlendirilmesi için gerekli birimlere gönderiyoruz.

Birimimizi ziyaret ederek çalışmalar hakkında ve gelen şikayetler hakkında arkadaşlarımızdan bilgi aldık. Burada özveriyle çalışan, bizim adımıza vatandaşımızla görüşen personel arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum diye konuştu.

Başkan Baydilli Beyaz Masa personeline telefonların 24 saat cevaplanması şikayetler ve talepler konusunda daha dikkatli ve özverili olmaları konusunda uyarılarda bulundu.

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 17 Ekim 2018, 17:58
YORUM EKLE
YORUMLAR
Vatandaş
Vatandaş - 1 yıl Önce

Buarada haberde yine yalan var çünkü 24 saat değil sabah 08.00 - akşam 24.00 arasi beyaz masa çalışıyor. Ve belediye başkanları önce calisanin hakkini versin sonra reklamlar yapilsin. Asgari ücretliler olmasa ülke batar ama haklari bir türlü odenmiyor Allahinizdan bulun

SIRADAKİ HABER