Aslan: Yaşayan Bir Karaköprü İçin Çalışacağız

Essum Saatçi Aslan’ın Karaköprü’yü şaha kaldıracak projeleri Şanlıurfa gündeminden düşmüyor. Aslan,” Karaköprü’nün yaşayan modern bir ilçe olması için gece gündüz çalışacağız” dedi.

Aslan: Yaşayan Bir Karaköprü İçin Çalışacağız

Saadet Partisi Şanlıurfa Karaköprü Belediye Başkan Adayı Essum Saatçi Aslan, Kadın erkek, genç yaşlı herkesin sevgisini ve desteğini kazanmaya devam ediyor. Karaköprü’yü daha güzel yarınlara taşımak adına geçtiğimiz günlerde projelerini açıklayan Essum Saatçi Aslan, çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdürüyor. Aslan, projeleri ile Karaköprü’ye değer katacaklarını söyledi.

sa

Karaköprü Bu Projeler İle Hayat Bulacak

Şanlıurfa’da tarihi ve turistik alanlar bakımından diğer ilçeler gibi şanslı olmayan merkez Karaköprü ilçesi Essum Saatçi Aslan’ın projeleri ile hayat bulacak. Özellikle Karaköprü Üniversitesi, Eğlence Merkezleri, Çarşı 24, Kadın Yaşam Merkezi ve Kent Meydanı, İstihdam Projesi (İnsan Kaynakları) Masası, Yaşayan Karaköprü, Bilim ve Gelişim Vadisi gibi projeler ile Karaköprü adeta hayat bulacak.

Beton Yığınlarında Kurtaracağız

Bir şehrin sadece binalardan ibaret olmadığını her platformda dile getiren Aslan, “Yeni ve yüksek binalar modern bir şehir anlamına gelmez. Karaköprü’de şu anda tam anlamıyla modern bir çarpık kentleşme yaşanıyor. Karaköprü halkı yüksek binaların oluşturduğu beton yığınlarının içine adeta hapsedilmiş. Biz, hayata geçireceğimiz kent meydanları, yaşam merkezleri ve çarşılarla Karaköprü halkının nefes almasını sağlayacağız” dedi.

Karaköprü Üniversitesi Projesi Çok Önemli

Kuracakları Karaköprü Üniversitesi sayesinde ilçe merkezinde insan akışının artacağını belirten Aslan, “Üniversite demek bir anlamda hareket demektir. Üniversitede okuyan binlerce öğrenci, öğretim görevlisi ve diğer personel bir ilçe için oldukça önemlidir. Çünkü bu öğrenciler bütün temel ihtiyaçlarını burada karşılayacak. Bu da ilçe için büyük bir kalkınma demektir. Bu yüzden Karaköprü Üniversitesi en önemli projelerimiz arasındadır” diye konuştu.

HABER MERKEZİ

YORUM EKLE
YORUMLAR
eren
eren - 8 ay Önce

gercekten super projeler,ancak saadet yapar,tebrik edirum,bu sefer saadet insaallhh,baska care kalmadi,

Mehmet Toprak
Mehmet Toprak - 8 ay Önce

Oyumuz sana Essum hanım.

ali osman
ali osman - 8 ay Önce

hayırda yarışın projelerle konuşun siyasetçiler darısı diğerlerin başına

yasin
yasin - 8 ay Önce

hdp ile yaptığınız anlaşmayı açıklayın.saadetin adını batırdınız az da olsa saf kalaydınız

SIRADAKİ HABER