Aslan, Bedenimizi Taşın Altına Koyacağız

Karaköprü’nün Adayı Essum Aslan, “Esnafımızın sorunlarının çözülmesi için bedenimizi taşın altına koyacağız.” dedi.

Saadet Partisi (SP) Karaköprü Belediye Başkan Adayı Essum Aslan, seçim çalışmasına Şanlıurfa-Diyarbakır yolunda esnaf ziyaretiyle devam etti. Seçim çalışmalarına son sürat devam eden Aslan, esnafın sorunlarını dinleyerek çözüm için değişimi adres gösterdi. Esnafın ekonomik sıkıntılarını dile getirmesi üzerine Aslan, “Yaşanan bütün sorunların farkındayız. Bunların üstesinden gelmek için el ele verip çalışacağız.” dedi.

Huzur Ve Bereket İçin Çalışacağız

Esnaf ziyaretleri gerçekleştirerek 31 Mart için destek isteyen Essum Aslan’a sorunlarını anlatan Essum Aslan, “Şanlıurfa ve ilçelerinde bir değişim rüzgarı esiyor. Bu rüzgar inşallah 31 Mart’ta bazı şeyleri değiştirecek. Bu sayede bizlerde el ele verip esnafımızın halkımızın sorunlarını çözme noktasında bedenimizi taşın altına koyacağız. Birlik ve beraberlik her zaman huzur ve bereket demektir” diye konuştu.

HABER MERKEZİ

YORUM EKLE
YORUMLAR
Menfaat dünyası
Menfaat dünyası - 8 ay Önce

Abide park sorunları bitti petrolün sorunları bitti nevali otelin sorunları bitti karaköprü kaldı neden demiyorsun borcumuz var icralık olmuşuz karaköprü belediyesini hortumlayacam soyup soğana çevircem anlatacak çok şeyler var ama admin yayınlanmaz diye korkuyorum karaköprü halkı inşAllah hata yapmaz diye düşünüyorum

SIRADAKİ HABER