KARA KIŞ GERİ GELDİ

Kış aylarının bitmesiyle, cemrelerin gelmesiyle ilkbahar havası beklerken tam tersi oldu, ilkbahar gelmedi Kış tekrar geldi.

 Malumunuz ülkemiz Türkiye’de 1 yılda 4 mevsim yaşarız; Yaz, Kış, İlkbahar, Sonbahar dörtlü şekilde her yıl yaşarız ama bu yıl hava sıcaklıkları mevsim sıcaklığının altında geçmekte. Kış ayları; Aralık, Ocak, Şubat iken bu yıl Nisan ayının içerisinde olmamıza rağmen soğuk, yağışlı hata bazı ilerde yağış ve tipi bulunmakta. Haliyle düzensiz hava şartlarıyla birlikte her türlü sorun ve sıkıntılarla karşı karşıya kalıyoruz. Gün geliyor 1 gün içerisinde 4 mevsimi yaşıyoruz, haliyle gün içerisinde yaşadığımız 4 mevsime hazırlıksız karşılıyoruz. Sabah uyanınca güneş var güneşin var olduğuna aldanıp ince kıyafetlerle dışarı, işe, gezmeye çıkarız öğle vakti olur rüzgâr eser ama güneş yine olur, birkaç saat sonra geçer karabulutlar toplanır ya yağış olur ya da karabulutlar dağılır yağmur yağmaz. Bu nedenle güneşe aldanıp ne çok ince giyinmeliyiz nede çok kalın giysiler giyinmeliyiz. İlkbahar mevsiminde çok dikkatli olalım hasta olup hastanelere gitmeyelim.  

YORUM EKLE
YORUMLAR
MEHMET FATİH
MEHMET FATİH - 8 ay Önce

malumunuz, malumunuz, malumunuz, malumunuz, malumunuz, malumunuz, malumunuz, malumunuz, malumunuz, malumunuz, malumunuz, malumunuz, malumunuz, malumunuz, malumunuz, malumunuz, malumunuz, malumunuz,MaşAllah her cümle malumunuz, malumunuz, malumunuz, malumunuz, malumunuz. Başka bir kelime yok mu ?

MEHMET FATİH
MEHMET FATİH - 8 ay Önce

Hayatımda okuduğum en saçma köşe yazısı. lütfen bir daha yazma