3 Zorbalar Kadına Tecavüz Ettiler!

İstanbul Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen cinsel saldırı davasında F.E. ve E.Y. isimli kadınların maruz kaldığı dehşet anlarının görüntüleri ortaya çıktı

3 Zorbalar Kadına Tecavüz Ettiler!

Taksim'de eğlenen ve sabah saatlerinde evlerine gitmek için Tarlabaşı Bulvarı'na doğru yürüyen F.E. isimli kadına cinsel saldırıda bulunulması ve yanındaki kadın arkadaşı E.Y.'nin ise tekmelenip yaralanması iddialarıyla ilgili görüntüler ortaya çıktı. 

Habertürk Haber Merkezi'nden Serdar Kulaksız'ın haberine göre, dava dosyasında yer alan görüntülerde, bir erkek F.E. isimli kadını omzuna alarak götürmeye başlıyor. Bu sırada kendisine müdahale etmek isteyen E.Y. isimli kadına da tekme atıyor. Görüntülerde, şüpheli şahıs sokakta F.E.'yi omuzunda taşırken insanların ve araçların yanından geçiyor ancak kimse müdahale etmiyor. 

İstanbul Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen cinsel saldırı davasının ilk duruşmasında mağdur F.E. ifade verdi. Olay günü aynı yerde çalıştığı bayan arkadaşı E.Y. ile birlikte iş çıkışı Taksim'e eğlenmeye gittiklerini belirten F.E., 07:30 sıralarında evlerine gitmek için eğlence mekanından ayrıldıklarını söyledi.

Güncelleme Tarihi: 17 Temmuz 2017, 15:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER