İSTER ÇİFTÇİ OLSUN İSTER BEYAZGÜL AMA URFA KAZANSIN

   Bilindiği üzere seçim keşmekeşliğinin arifesindeyiz. Urfamız için ister Nihat çiftçi ister Zeynel Abidin Beyazgül olsun ama sonucunda Urfamız kazansın. Halk olarak temennimiz şehircilik bilen Urfamızı daha yaşanılabilir bir şehir haline getiren donanımlı bir aday olması Urfa halkını memnun edecektir. Bu seçim milletvekilliği seçimi ile karıştırılmaması gerektiği siyasi ideolojileri bir kenara bırakıp sadece Şanlıurfamız için düşünmemiz gerekiyor. Her şeyden önemli olan hükümetin önünde el pençe duran değil de gerçek manada Şanlıurfamız için gerekirse elini masaya vurup doğru ve mantıklı yatırımları hükümetten isteyen cesur bir başkan istiyoruz.

    Öyle bir başkan olmalı ki memleketimize yatırımcıları çekmek için yapılacak yatırımlar hakkında gereken donanıma sahip olması gerekir. Bir şeyi istiyorsak o şey hakkında bilgi sahibi olmamız gerekir. Bu demek olmuyor ki bir başkan her şeyi bilsin ama donanımlı danışman ve iş bitiren yardımcılar ile hedefe ulaşabilir. Urfa halkı aslında önemli bir dönüm noktasında ya çiftçi ile devam edecek ya da Beyazgül ile yeni bir sayfa açacak. Urfa halkı istediği aday olmasa geçmişte yaptığı gibi sürpriz seçim sonuçları ortaya çıkarır. Bu işler sosyal medyada algı oluşturarak yapılmaz. Dikkat edilmesi gereken noktayı göz ardı ederlerse ceketlerini alıp giderler.

    Son olarak istemeyi bil ki isteğini veren kişi ne istediğini bilen biri olduğunu anlasın. Onlar sana taş verir sen o taşı işleyebilirsen okul ev hastane yol yapabilirsin o taşı işleyemezsin halk sana o taşı alır kafana geçirir.

YORUM EKLE