Bayık Yeni Doğan Bebekleri Ziyaret Etti

Belediye ve vatandaş arasındaki sosyal ilişkileri geliştirme, güçlendirme ve dayanışma amacıyla daha önce hazırlanan Hoş geldin bebek projesi devam ediyor.

Bayık Yeni Doğan Bebekleri Ziyaret Etti

Hilvan Belediye Başkanı’nın eşi Fatma Bayık, proje kapsamında, koordinatör ve faaliyet yürütücüleri ile beraber Hilvan Devlet Hastanesinde yeni doğan bebek ve ailelerini ziyaret etti. Aileleri il görüşen Bayan Bayık, yenidünyaya gelen bebek ve ailelerine birlikte mutlu yaşam dileklerinde bulundu.

Sosyal belediyeciliğin en önemli ayağı olan sosyal ilişkileri güçlendirmek ve dayanışma adına yürütülen proje çerçevesinde, Hilvan Devlet Hastanesinde yeni doğan bölümünde bulunan annelerle sohbet edip sorun v taleplerini dinleyen Bayık Öncelikle yeni bir aile bireyine kavuşan tüm ailelilerimizi tebrik ediyor, birlik beraberlik içinde sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürdürmelerini diliyorum. Dünyaya gözlerini yeni açan çocuklarımız vatana millete hayırlı birer evlat olur inşallah.

Hastanede yatan bayan hastaları ziyaret edip şifa dileklerinde bulunan Fatma Bayık, sağlık görevlilerinden hastaların sağlık durumları hakkında bilgi aldı.

HABER MERKEZİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER