Başkan Bayık Mazbatasını Aldı

31 Mart Pazar günü yapılan yerel seçimlerde kullanılan oyların yarısından fazlasını alarak üçüncü kez Hilvan belediye Başkanı seçilen Aslan Ali Bayık, İlçe Başkanı Mustafa Cidir, ve Belediye Meclis Üyeleri ile birlikte mazbatasını aldı.

Başkan Bayık Mazbatasını Aldı

Ak Parti’den seçilen 10 meclis üyesi adayı ile birlikte İlçe Seçim Kurulu Başkanı Hakim Mehmet Nur Ergül’den mazbatasını aldıktan sonra beraberindekilerle Ak Parti İlçe Başkanlığına geçti.

İlçe Başkanlığında yapılan basın açıklamasında İlçe Başkanı Mustafa Cidir Yapılan seçimlerde kazanan Hilvan oldu. Birlik ve beraberlik içinde Hilvan’ın ve Hilvanlıların hizmetkarı olacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Bu memleketin kardeşlik ve dostluğa ihtiyacı var. İnşallah biz de ekip olarak şimdiye kadar tesisini yaptığımız kardeşlik ve dostluğu daha iyi bir şekilde devam ettireceğiz dedi.

Yaptığı basın açıklamasında konuşan Hilvan Belediye başkanı Aslan Ali Bayık 31 Mart mahalli seçimlerinin sonucunda Ak Parti yaptığı hizmetlerin karşılığında Hilvan’da birinci parti olarak çıktı. 2009 yılından bu yana söz verdiğimiz hizmetlerin karşılığı olarak oylarımızı ilçe genelinde artırdık. Halkın bize karşı gösterdiği teveccüh ve duyduğu güvenle 2019-2024 yılları arasında yine aynı şekilde hizmetlerimize devam edeceğiz. İnşallah memleketimize ve milletimize karşı mahcup olmayacağız ifadelerini kullandı.

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 04 Nisan 2019, 08:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER