Başkan Aydın'dan Başkan Bayık'a hayırlı olsun ziyareti

Siverek Belediye Başkanı Şeyhmus Aydın Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Başkan Aydın'dan Başkan Bayık'a hayırlı olsun ziyareti

Hilvan'a yaptığı hizmetlerle halkın güvenini kazanıp  31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinde tekrar seçilen Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık'ı tebrik ediyorum diyen Siverek Belediye Başkanı Şeyhmus Aydın 'Önceki dönem Hilvan için yapmış olduğu yatırımlar ile halkın takdirini kazanan Bayık özellikle alt ve üst yapı çalışmaları ile Sosyal Belediyecilik kapsamında hayata geçirdiği projelerle örnek bir Belediye Başkanı olmuş. Bugüne kadar yapmış olduğu ve bundan sonra yapmayı planladığı projeler ile ilçenin gelişmesine büyük katkı sağlayacağından kimsenin şüphesi olmasın' diyerek Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık'a ve ekibine başarılarının devamını diliyorum dedi.

Başkan Aydın'ın ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Bayık '1984-1989 yılları arasında Siverek Belediye Başkanlığı görevinde bulunan ve 31 Mart 2019 Seçimlerinde yaptığı başarılı çalışmalar sonucu tekrar Başkanlık koltuğuna oturan Başkan Aydın'ı yürekten tebrik ediyorum. Bugünkü ziyaretlerinde ilçemiz için yapmayı planladığımız projeler ile ilgili bilgi alışverişinde bulunup tecrübelerinden faydalandık. Başkan Aydın'ın Şanlıurfa'nın en büyük ilçelerinden olan Siverek'e yapacağı hizmetlerle büyük katkı sağlayacağına  inancım sonsuz. Siverek Belediye Başkanı Sn. Şeyhmus Aydın'a yaptığı nazik ziyaretinden dolayı teşekkür eder,çalışmalarında başarılar dilerim' açıklamasında bulundu.

HABER MERKEZİ

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hilvanlılar
Hilvanlılar - 2 ay Önce

Başarı ama ne başarı.Hilvanda su yok ya.Hangi projeye imza attı.Başkan dikiş nakış kursunun açılışına gitti .Bu hizmet değil.Asli görevlerini yapmasını isteyin.

SIRADAKİ HABER