HER ŞEYE RAĞMEN

Bütün olumsuzluklar ve maddi sıkıntıların devam ettiği sarı yeşilli ekipte Play- Off hedefi devam ediyor, bu kadar sıkıntıya rağmen futbolcularda her hafta şampiyonluk için hedefe bir adam daha yaklaşıyor. Geçen sezon Play- Off da maddi sıkıntılardan dolayı ilk maçta Gümüşhanespor’a elenerek veda etmiştik.

Bu sezon aynı tabloyu yaşamamamız için kalan 4 hafta da futbolculara ödeme yapılması gerekiyor , seçim döneminde gerekli desteği takıma gösteremeyen Belediye Başkanlarının bu haftadan sonra artık maddi ve manevi bir şekilde takımın yanında olmaları gerekiyor umarım bu birlikteliği biran önce sağlarız ve şanlı takımımızı bu sezon bir üst lige çıkarırız.

  Sayın Emin Yetim ve yönetim kurulu takım üzerinde birlikteliği koruması gerekiyor kalan haftalarda içeri dışarı maçlarda takımın yanında olmaları gerekiyor, her ne kadar Emin başkan cezalı olsa da takım ile birlikte deplasmanlara dahi gitmesi futbolcular üzerinde olumlu bir etki yapar umarım her şey Şanlıurfaspor için güzel olur sezon sonu şampiyon oluruz.

Taraftarlar da önümüzdeki haftalarda maçlarda takımı yalnız bırakmaması gerekiyor , maddi destekte bulunamayan her Şanlıurfalıların manevi olarak takımın yanında olması ve sezon sonuna kadar desteklemesi gerekiyor.

Bir Sonraki Köşe Yazımda Görüşmek Üzere........

YORUM EKLE