Özyavuz’un Yerel Seçimlerde Aday Olacağı Parti Belli oldu

2014 yılında yapılan yerel seçimlerde Ak Parti’den aday gösterilen Mehmet ÖZYAVUZ tekrardan Harran belediye başkanlık adaylığını açıkladı.


Harran Belediye Başkanı Mehmet Özyavuz, Demokrat Partiden Harran ilçe Belediye Başkanlık adaylığını resmen açıklamış açıkladı. AK Parti’den 2014 yerel seçimlerinde aday olup Belediye Başkanı olan Özyavuz’a 31 yerel seçimlerde tekrardan adaylık verilmeyince Demokrat Partiden Belediye Başkanı olduğunu açıkladı,

Mehmet Özyavuz basına yaptığı açıklamada şunları söyledi. “Mehmet Özyavuz; Değerli basın mensupları 31 Mart 2019 da yapılacak olan yerel seçimlerde Harran ilçemizin İttifaka verilmesi sonucunda Harranlı hemşerilerimin yeniden aday olmam ve projelerimizi, hizmetlerimizi bizzat devam ettirmemiz yönünde ciddi bir talebi olduğunu müşahede ettik. Buna saygı duymak ve olumlu cevap vermek ihtiyacı hasıl olduğuna kanaat getirdik.

Harran ilçemiz her daim vatanına, milletine, bayrağına sadakatle gönül vermiş bir ilçedir. Bu sebeple halkımızın yoğun talep ve istekleri doğrultusunda Demokrat Partiden aday olarak Harran Belediye Başkanlığı'na aday olduğumu ifade ediyorum." Dedi.

URFANATİK

Güncelleme Tarihi: 16 Şubat 2019, 09:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER