Özyavuz’un Mutlu Günü

Şanlıurfa’nın Harran ilçesinde MHP MYK Üyesi İbrahim Özyavuz oğlu Mahmut Özyavuz düğün törenine binlerce kişi katıldı. İmam Bakır Sulama Birliği Başkanı Mahmut Özyavuz’ın kızı Fatma ve MHP MYK üyesi İbrahim Özyavuz ın oğlu Mahmut dünya evine girdi.

Özyavuz’un Mutlu Günü
Şanlıurfa’nın Harran ilçesinde MHP MYK Üyesi İbrahim Özyavuz oğlu  Mahmut Özyavuz düğün törenine binlerce kişi katıldı. İmam Bakır Sulama Birliği Başkanı Mahmut Özyavuz’ın kızı Fatma ve MHP MYK üyesi İbrahim Özyavuz ın oğlu Mahmut dünya evine girdi.
Düğün törenine katılanlar ise Adana Belediye Başkan Vekili İsa Ceylan, Harran Kaymakamı Temel Ayca, Akçakale Belediye Başkanı Abdulhakim Ayhan, Haliliye belediye Başkanı Fevzi Demirkol, MHP Şanlıurfa il başkanı Mahmut Güneş, Ak parti Şanlıurfa il Teşkilat Başkanı Bahattin Yıldız, STK Temsilcileri ve , aşiret liderleri binlerce sevenlerinin  katılımı ile düğün  yapıldı.
Düğün töreninde gelen konuklar için dev çadırlar kuruldu. MHP  MYK üyesi İbrahim Özyavuz  ise düğüne   gelen binlerce kişiyi tek tek karşılayarak  misafirleri ağırladı.
MHP MYK üyesi İbrahim Özyavuz yaptığı açıklamada: Bugün çok mutluyum çok sevdiğim değerli oğlum Mahmut ‘u nihayet bugün evlendirdik. Düğün törenimize gelen tüm dostlarıma tek tek teşekkür ediyorum Şanlıurfa ve ilçelerinden, il dışından gelerek düğün törenimize katılan arkadaşlarıma tek tek teşekkür ediyorum bu mutlu gününde bizi yalnız bırakmayan tüm dostlarıma şükran sunuyorum biz her zaman halkımızın yanında olmuşuzdur bugün ise sevenlerimiz oğlumun düğününde bizi yalnız bırakmadılar dedi. oğlum Mahmut a ömür boyu mutluluklar diliyorum”dedi.
Damat  İş Adamı  Mahmut Özyavuz ise   Öncelikle düğün törenime gelen tüm  dostlarıma teşekkür ediyorum bu önemli günümde  yanımda oldukları için  minnettarım dedi.
Düğün verilen süpha yemeğiyle sona erdi. 
Güncelleme Tarihi: 06 Aralık 2015, 19:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER