Özyavuz’dan Bahçeli’ye ve Erdoğan’a Teşekkür

MHP Harran Belediye Başkan Adayı Mahmut Özyavuz, AK Parti ile MHP’nin ittifak kapsamında aday gösterildiği ilçede ittifakta dolayı Devlet Bahçeli’ye ve Erdoğan’a teşekkür etti.

Özyavuz’dan Bahçeli’ye ve Erdoğan’a Teşekkür


 

AK Parti’de dört gözle beklenen ilçe belediye başkan adaylarını sabah erken saatlerinde kamuoyu ile paylaştı. Sürekli gündemde olan ve geçtiğimiz günlerde de gerginliğin olmasına neden olan Harran ilçesi ittifak gereği MHP’de kaldı. MHP’nin ilçe adayı olan Mahmut Özyavuz, Harran’ın ittifak gereği MHP’de kalmasından dolayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Lideri Devlet Bahçeli’ye sosyal medya hesabında yaptığı paylaşım ile teşekkür etti.

Teşekkür mesajında şu sözlere yer verdi;

Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli'nin takdirleri ile tekrar aday gösterildiğimiz Harran Belediye Başkanlığımızın Cumhur İttifakı kapsamında desteklendiği Sayın Cumhurbaşkanımızca ilan edilmiştir.

Sayın Genel Başkanımızın takdirleri,

Sayın Cumhurbaşkanımızın destekleri, değerli hemşerilerimin teveccühleri ve Allah'ın Lütfü ile, ömrümüzü adadığımız Harran’ımıza ve büyük Türk milletine daha güçlü olarak daha güzel hizmetler gerçekleştirmeye hazırız.

Bizlere olan güvenleri ve desteklerinden dolayı;

Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli'ye, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a ve Değerli Harranlı hemşerilerime teşekkür ederim.

CUMHUR İTTİFAKIMIZIN

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı

Sayın Zeynel Abidin Beyazgül'ü tebrik eder,

Başarılar dilerim.

MAHMUT ÖZYAVUZ

HARRAN BELEDİYE BAŞKAN ADAYI

URFANATİK

YORUM EKLE
YORUMLAR
DEĞİŞİKLİK LAZIM
DEĞİŞİKLİK LAZIM - 3 ay Önce

AYNI AİLE DEN DEVAM,LA B ASIL İŞTİR...

mhp
mhp - 3 ay Önce

mhp

SIRADAKİ HABER