Kaymakam Çelik; “Sorunları Çözmek İçin Gerekli Mücadeleyi Birlikte Vereceğiz”

Harran Kaymakamı Ömer Faruk Çelik, mahalleleri ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi, sorunlarını dinleyip istişarelerde bulundu.

Kaymakam Çelik; “Sorunları Çözmek İçin Gerekli Mücadeleyi Birlikte Vereceğiz”

Ziyaretler Şuayip Şehri, Tanınmış, Başak, Aşağı Kesmekaya, Doğu Kesmekaya, Kaymaklı, Küçük Yıldız, Türkoğlu, Ceylangözü, Çiçek, Demirli, Gökçe, Damlasu ve Yenice Mahallelerinde gerçekleştirildi.

Kaymakam Çelik, mahalle muhtarlarından, mahalleleri ile ilgili bilgi aldı. Vatandaşların sorunlarını tek tek dinleyerek, çözüm konusunda devletin imkanlarını, ihtiyacı olanların tamamına ulaştırma gayreti ve çabası içinde olduklarını, kamu kurum ve kuruluşlarına müracaat etmek isteyip de çekingenliği nedeniyle gidemeyenlere de cesaret verdiklerini dile getirdi.

Vatandaşların ihtiyaçlarını, sıkıntılarını yerinde görmek isteyen Kaymakam Çelik, ilçemize bağlı kurum amirlerimizin de her zaman vatandaşlarımızın yanında olduğunu ve sorunları çözmek için gerekli mücadeleyi birlikte vereceklerini de belirtti.

Mahalle sakinleri ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek sorunlarıyla yakından ilgilenen Harran Kaymakamı Ömer Faruk Çelik'e teşekkürlerini iletti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER