Harran Belediye Başkanı Özyavuz “Kadınlarımız Başımızın Tacıdır”

Harran Belediye Başkanı Mehmet Özyavuz, Fedakârlıkları, emekleri, sevgileri ve mücadeleleriyle insanlığın umudunu yeşerten tüm kadınların, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü tebrik ediyorum” dedi.

Harran Belediye Başkanı Özyavuz “Kadınlarımız Başımızın Tacıdır”

Özyavuz, Kadınlar Günü nedeniyle yayınladığı mesajında, ülkemizin kadınlarının, tarih boyunca istiklal ve istikbal mücadelelerimizde daima en ön safta yer aldığına vurgu yaptı.

Ülkemiz kadınlarının bugün her alanda önemli başarılara imza attıklarını belirten Başkan Özyavuz, “Evinde eşine hayat arkadaşı, çocuklarına anne olan kadınlarımız, iş dünyasında da parmakla gösterilen çalışmalar gerçekleştirmektedir. Hemen her alanında görev alan, emek ve değer üreten bütün kadınlarımız başımızın tacıdır. Bilim, siyaset, eğitim, kültür, sanat, spor ve iş dünyasında büyük başarılara imza atan kadınlarımız gurur kaynağımızdır” ifadelerine yer verdi.

Aile birliğinin en önemli unsuru olan kadınların, ülkemizin gelişmesinde ve çağdaş düzeye ulaşmasında önemli bir yerinin bulunduğunun altını çizen Başkan Özyavuz, şöyle devam etti:

“Toplumumuzda var olan güçlü aile bağları, aile bireylerinin birbirine gösterdiği sevgi, saygı ve anlayış kadınlarımızın eseridir. Bu duygularla tüm kadınlarımızın Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyor, her şeyin gönüllerince olmasını temenni ediyorum”

HABER MERKEZİ

YORUM EKLE
YORUMLAR
mehmet deniz
mehmet deniz - 8 ay Önce

tacının üstüne taç takmamışmı bu başkan

SIRADAKİ HABER