Yol yapım çalışması devam ediyor

Haliliye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, ilçe genelindeki yolları her geçen gün arttırıyor. Merkez ve kırsal mahallelerde çalışmalarını yürüten ekipler, çalışmalarını 7, 10 ve 12 metrelik yollar açarak sürdürüyor.

Yol yapım çalışması devam ediyor

Haliliye Fen İşleri Müdürlüğü, Başkan Fevzi Demirkol’un talimatlarıyla ilçe genelinin dört bir tarafından çalışmalarını düzenli şekilde yürütüyor. Yeni yol açma ve yol yapım ile bakım onarım şeklinde çalışmalarını sürdüren Haliliye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, çalışmalarıyla da halkın taktirini topluyor. Henüz yapılaşmanın bulunmadığı alanlarda hem yapılaşmanın gelişmesini hem de yol ağının belirlenmesini amaçlayan  Haliliye Belediyesi, bu doğrultuda da çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Fen İşleri Müdürlüğü, yol açma çalışmaları kapsamında Devteşti ve Dağeteği mahallelerindeki yeni yol açma çalışmalarını iki vardiya şeklinde devam ettiriyor. Bölgedeki yol ağını tamamlamayı hedefleyen ekipler, Haliliye halkına en kaliteli hizmeti sunmayı hedefliyor.
Haliliye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, kırsalda ise Konuklu Mahallesi’nde çalışmalarını yürütüyor. Ekipler; 7, 10 ve 12 metre genişliğindeki yolları açarak mahalledeki yol ağını belirliyor. Konuklu’da yürütülen çalışmalar kapsamında 48 yeni yol açılırken, bu yolların toplam uzunluğu ise yaklaşık 12 kilometre.

Güncelleme Tarihi: 01 Temmuz 2016, 16:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER