“Vatandaşın mutluluğu, bizim mutluluğumuzdur”

Şanlıurfa’nın Haliliye İlçesi AK Parti Belediye Başkan adayı Mehmet Canpolat, 31 Mart yerel seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Her gittiği yerde sıcak ilgiyle karşılanan AK Başkan adayı Canpolat, vatandaşların mutluluğunun kendilerinin de mutluluğu olduğunu söyledi.

“Vatandaşın mutluluğu, bizim mutluluğumuzdur”

AK Parti Haliliye İlçe Başkanı Süleyman Aksu ve beraberindekilerle esnaf ziyaretinde bulunan Canpolat, çalışanlardan gelen sorun ve talepleri dinledi.

Seçim çalışmaları kapsamında özel bir Alışveriş Merkezini ziyaret eden AK Parti Haliliye Belediye Başkan adayı Mehmet Canpolat, “31 Mart 2019 yerel seçimleri çalışmalarına canla ve başla devam ediyoruz. Esnafımıza, vatandaşımıza hayırlı işler temennisinde bulunduk. Çok keyifli sohbetler ettik. Vatandaşlarımızın mutluluğu bizim mutluluğumuzdur” dedi.

Canpolat, çalışanları unutmadı

Haliliye ilçesini karış karış gezen ve vatandaşlarla hasbihal eden AK aday Canpolat, Alışveriş Merkezinde çalışan mağaza yetkililerini de unutmadı.

Çalışanlara hayırlı ve bol kazançlı bir gün dileyen AK Parti Haliliye Belediye Başkan adayı Mehmet Canpolat, seçim çalışmaları kapsamında vatandaştan dua ve destek istedi.

AK aday Canpolat, “Bugün teşkilatımızla birlikte Alışveriş Merkezini ziyaret ettik. Esnafımıza, vatandaşımıza hayırlı işler temennisinde bulunduk. Çok keyifli sohbetler ettik. Vatandaşlarımızın mutluluğu bizim mutluluğumuz. Allah kendilerini her daim mutlu etsin diyorum. Esnaf kardeşlerimizi ziyaret esnasında, mahallemizin sıcak ortamında bizleri görüp yanımıza gelen çocuklarımız, bizimle zaman geçirip, yüzlerimizi güldürdüler” diye konuştu.

Canpolat’tan Toru’ya ziyaret

AK Parti Haliliye Belediye Başkan adayı Mehmet Canpolat, ŞUPİAD Derneğini ve pasajları ziyaret ederek, hayırlı işler dileğini iletip, destek istedi. AK Partinin her kademesinde görev almış, aday adayı olmuş ve Pasaj esnafı olması hesabıyla Dernek Başkanlığı yapmış olan İbrahim Toru’yu da ziyaret ederek fikir alış verişinde bulundular.

Kanaat Önderlerinden dua talebi

Seçim çalışmalarını sürdüren Canpolat, “Mevlana Erkek Kuran Kursu’nu ziyaret ederek, hafızlık yolunda ilerleyen kardeşlerimizle sohbet ettik.

HABER MERKEZİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER