Hekimoğlu: Haliliye'de Esnaf Değişim İstiyor

Saadet Partisi Haliliye Belediye Başkan Adayı Eczacı Mustafa Hekimoğlu, seçim çalışmaları kapsamında bugün Bahçelievler'de bulunan esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek destek istedi.

Hekimoğlu: Haliliye'de Esnaf Değişim İstiyor

Başkan Adayı Hekimoğlu ve beraberindeki Belediye Meclis Üyesi Adayları ile birlikte 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçim çalışmaları kapsamında gezilerine Bahçelievler'de bulunan esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek yapılacak olan seçimler için destek istediler.

Saadet Partisi Haliliye Belediye Başkan Adayı Eczacı Mustafa Hekimoğlu, gezmiş olduğu ve görüştüğü esnafların da değişimden yana olduğunu ifade ederek, 31 Mart’ta zaferle ayrılacaklarını sözlerine ekleyerek şöyle devam etti.

“Bugün seçim çalışmalarımız kapsamında Şanlıurfa’nın kalbi konumunda bulunan Bahçelievler semtinde bulunan esnaf kardeşlerimizi ziyaret ettik, onlarla sohbet ettiğimiz zaman sorunlarını dinledik ve esnaf kardeşlerimiz de bir değişimin olmasını istiyor ve bu değişimden yana olduklarını ifade ediyorlar.” Dedi.

Başkan Adayı Hekimoğlu, “Esnaf kardeşlerimiz işlerin ve ekonominin iyi olmamasından dolayı adeta kan ağladıklarını ifade ederek Bahçelievler’de bulunan cafelerin, lokantaların boş olduğunu ve müşterilerin adet yok denecek kazar az olduğunu inşallah Başkan oldukları takdirde burada trafiğe kapalı bir alan oluşturarak hem vatandaşların rahatlıkla alışveriş yapmalarını sağlamak, hem de esnafın yüzünü güldürerek sosyal aktiviteler yaparak buraları canlandırarak olduğunu ve bu insanların güzel alanlarda, güzel vakit geçirmelerini sağlamak olduğunu” Dedi.

HABER MERKEZİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER