Haliliyedeki Öğrencilerden Afrin’e Mektup Var

Şanlıurfalı ilkokul öğrencileri Zeytin Dalı Operasyonunda görevli Mehmetçik’lere yazdıkları mektupları 20. Zırhlı Tugay Komutanlığına teslim eti.

Haliliyedeki Öğrencilerden Afrin’e Mektup Var

Şanlıurfa’nın Haliliye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı ilkokul öğrencilerinin  Zeytin Dalı Operasyonunda görev yapan  Mehmetçiklerimize gönderilmek üzere yazdıkları  mektuplar Halide Nusret Zorlutuna İlkokulu öncülüğünde İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Vural  ile birlikte 20. Zırhlı Tugay Komutanı Tuğgeneral  İsmail Hakkı KÖSEALİ ‘ye teslim edildi.

Tuğgeneral  Köseali’nin makamında yapılan ziyarette Halide Nusret Zorlutuna İlkokulu 1. sınıf öğrencileri birkaç mektubu okuyunca duygusal anlar yaşandı. Haliliye Milli Eğitim Müdürü Mehmet Vural  “Millet olarak birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz bu günlerde ilkokul çağındaki öğrencilerimizin gerçekleştirdiği bu anlamlı etkinlik Afrin’deki kahraman askerlerimize büyük moral kaynağı olacaktır” dedi.

Tümgeneral Köseali ise mektupları en kısa sürede cephedeki askerlerimize göndereceğini belirterek öğrencilere duyarlı davranışlarından dolayı teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 16 Şubat 2018, 10:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER