“Haliliye için gece gündüz çalışıyoruz”

Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, Devteşti Mahallesi’nde devam eden yol yapım çalışmalarını yerinde inceleyerek, çalışmalar hakkında bilgi aldı. Haliliye için gece gündüz demeden çalıştıklarını söyleyen Başkan Demirkol, “Vatandaşlarımızın çamura basmadan evine, okuluna, işine gitmesini sağlamayı amaçlıyoruz” dedi.

“Haliliye için gece gündüz çalışıyoruz”
Başkan Fevzi Demirkol, beraberinde Başkan Yardımcıları Mehmet Selim Polatkan ve Osman Uludağ, Belediye Meclis Üyeleri Abdulkadir Bağış, Hasan Kaya ve Mehmet Keskin ve birim müdürleriyle birlikte Devteşti Mahallesi’nde yeni yol yapım çalışmalarını yerinde inceledi. Çalışmalar hakkında Fen İşleri Müdürü Mehmet Aslan’dan bilgi alan Başkan Demirkol, Devteşti Mahallesi’ndeki çalışmaların kısa sürede tamamlanacağını söyledi.

“VATANDAŞLARIN ÇAMURA BASMADAN EVİNE GİTMESİNİ AMAÇLIYORUZ”
Devteşti Mahallesi’nde devam eden yol yapım çalışmalarıyla ilgili açıklama yapan Başkan Demirkol, vatandaşların çamura basmadan evine, işine gitmesini amaçladıklarını söyledi. Devteşti Mahallesi’nde tüm sokaklarda yol çalışmalarının kısa sürede tamamlanacağını ifade eden Başkan Demirkol, şunları kaydetti:
“Devteşti Mahallesi, Haliliye İlçe’mizin nüfus bakımından en büyük mahallesi ve yeni gelişen bir mahalle. 9652, 9655 ve 9658’nci sokaklarda yapılan çalışmaları belediye başkan yardımcılarımız, meclis üyelerimiz ve fen işleri müdürümüzle birlikte inceledik. Çok az bir sokağımız kaldı. Yapılaşmanın çok hızlı geliştiği bir mahallemiz. Bu bölgede, yapılaşma olmadan önce daha henüz inşaat aşamasına gelmeden önce yollarımızı tamamlamayı, inşaat işçiyle uğraşan işçi, esnaf ve işverenimizin işini kolaylaştırmayı, yerleşim olan binalarda yaşayanların çamura basmadan evine, okuluna, işine gitmesini sağlamayı amaçlıyoruz. Bu bakımdan çalışmalarımız devam edecek. Devteşti Mahalle’mizde tüm sokaklarımızı kısa süre içerisinde tamamlayarak insanların hizmetine açmayı düşünüyoruz. Haliliye için gece, gündüz demeden hep birlikte çalışıyoruz. İnsanların duasını almaya çalışıyoruz.”

Güncelleme Tarihi: 23 Ocak 2016, 15:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER