Haliliye Belediyesi'nden ilahi konseri

Ramazan Ayı’nda geleneklerine son hızla devam eden Haliliye Belediyesi, Ramazan etkinlikleri kapsamında dün akşam Grup Geylani konseriyle izleyenleri buluşturdu. Turgut Özal Parkı’nda gerçekleştirilen semazenlerin de eşlik ettiği konser izleyenlerden tam not aldı.

Ramazan ayının gelmesi ile birlikte etkinliklerine son hızda devam ediyor. Haliliye Belediyesi kırsal ve merkez mahallelerde gerçekleştirdiği etkinliklerle vatandaşlara geçmişteki Ramazanları yaşatıyor.  Haliliye Belediyesi tarafından düzenlenen ‘Ramazan Etkinlikleri’ kapsamında son olarak Grup Geylani ilahi konseri ve semazen gösterisi düzenlendi. Haliliye Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü katkılarıyla Turgut Özal Parkı’nda düzenlenen ilahi konserine çok sayıda vatandaş katıldı.  

Teravih namazı sonrası başlayan ilahi konseri yaklaşık iki saat sürdü. Konsere katılan vatandaşlar birbirinden güzel ilahiler eşliğinde semazen gösterilerini izledi. Haliliye Belediyesi Ramazan Ayı etkinlikleri kapsamında ruhuna uygun unutulmaz bir gece yaşattı. Konser ve semazen gösterisi izleyenler tarafından büyük beğeni topladı.

Güncelleme Tarihi: 26 Haziran 2016, 15:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER