Demirkol; “Çalışmaları yerinde inceliyoruz”

Haliliye Belediye Başkan Fevzi Demirkol, Selahaddin Eyyubi Mahallesi’nde esnaf ve vatandaşlarla görüşerek, yapılan çalışmaları yerinde inceledi.

Başkan Fevzi Demirkol, beraberinde AK Parti Haliliye İlçe Başkanı Mehmet Canpolat ve belediye birim müdürleriyle birlikte Selahaddin Eyyubi Mahallesi’nde gezi ve incelemelerde bulundu. Mahallede bulunan esnafın işyerlerini gezen Başkan Demirkol, mahallede kurulan pazarı da ziyaret etti. Başkan Demirkol, burada esnaf ve vatandaşların taleplerini dinledi. Yapılan çalışmalar hakkında görüştüğü vatandaşlara bilgiler de veren Başkan Demirkol, vatandaşlardan gelen taleplerin gerçekleştirilmesi için de birim müdürlerine talimat verdi. Vatandaşlar

“HALİLİYE HALKIYLA BULUŞTUK”

Selahaddin Eyyubi Mahalle Muhtarı Ali Genç’in de eşlik ettiği gezi ve incelemeler sonunda açıklama yapan Başkan Fevzi Demirkol, çalışmaları yerinde incelediklerini söyledi. Haliliye halkıyla buluştuklarını ifade eden Başkan Demirkol, şunları kaydetti:
“Selahaddin Eyyubi Mahalle Muhtarı Ali Genç Beyefendiyi makamında ziyaret ettik. Ayrıca esnaf ziyaretimizi yaptık. Pazar esnafımızı ve pazarda alışveriş yapan halkımızın yaşamış olduğu şartları yerinde görme imkânı için akşam saatlerinde ve günün değişik saatlerinde Pazar yerinde olduk. Burada emeğini, ekmeğini kazanmak isteyen pazarcı esnafımızla, evine ekmek götürmek isteyen çalışanlarımızla ve Haliliye halkının tüm kesimleriyle birer kesitte olsa buluşma imkânı bulduk. Akşam saatlerinde soğuk şartlarda nasıl olduğunu bir kez daha yerinde inceledik. Selahaddin Eyyubi Mahallesi’nde yapmış olduğumuz hizmetlerden dolayı muhtarımız memnuniyetlerini dile getirdi. Yapılacak olan hizmetleri de birlikte planlama imkânı bulduk. Gezide bize refakat eden AK Parti Haliliye İlçe Başkanımız Mehmet Canpolat ve Muhtarımız Ali Genç’e teşekkür ediyoruz. Haliliye için hep iyisi, hep yenisi diyoruz.”

İlçe Başkanı Canpolat ise talepleri mahallinde dinlediklerini ve çalışmalarından dolayı Başkan Demirkol’a teşekkür ettiklerini söyleyerek, “Belediye Başkanımız Fevzi Demirkol ile birlikte Selahaddin Eyyubi Mahallemizi ziyaret ettik. Muhtarımızla birlikte olduk. Aynı zamanda burada esnaf ve pazar gezisini icra ettik. Belediye başkanımız ile birlikte halkımızın sorunlarını dinlemek ve yerinde tespit etmek adına birlikte istişarelerde bulunduk” ifadelerini kullandı.

Muhtar Ali Genç de, Haliliye Belediyesi’ne ve Başkan Fevzi Demirkol’a hizmetlerinden dolayı teşekkür ettiğini ve taleplerinin giderilmesinin sözünü aldıklarını söyledi.

Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2016, 14:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER