Başkan Demirkol: Halkımızın Çamura Basmaması İçin Çalıştık

Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, Konuklu kırsal Mahallesinde yapımı devam eden yol çalışmalarını yerinde inceledi. Çalışmalara ilişkin ekiplerden bilgiler alan Başkan Demirkol, “2014 yılından bu tarafa insanlarımızın çamura basmadan evine, işine, okuluna gitmesi için Fen İşleri Müdürlüğümüz gereken çalışmaları yaptı” dedi.

Her fırsatta halkla bir araya gelerek, yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Fevzi Demirkol, bu kapsamda Konuklu kırsal Mahallesini ziyaret etti. Fen İşleri Müdürlüğü tarafından yürütülen çalışmaları denetleyen Başkan Demirkol, çalışmaları yürüten işçilerle sohbet edip, çalışmalara ilişkin de bilgiler aldı.

Konuklu’da 2014 yılından önce imara açılan bölgelerde bugüne kadar 82 yeni yol açtıklarının altını çizen Başkan Demirkol, çalışmalara ilişkin yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Konuklu kırsal Mahallemizde, 2014 yılından önce imara açılan bir alan. Haliliye Belediyesi olarak 2014 yılında başladığımızda, yeni imara açılan alanlarda yeni yollar açtık. Yapılaşmaların tamamlanmadığı bazı bölgelerde, çalışmalarımızı defalarca tekrarladık. Konuklu’nun eski yerleşim alanlarının tamamında kilitli beton taş döşedik. 2014 yılından bu tarafa insanlarımızın çamura basmadan evine, işine, okuluna gitmesi için Fen İşleri Müdürlüğümüz gereken çalışmaları yaptı.”

Başkan Demirkol, açıklamalarının ardından bölge sakinleri ile de sohbet ettikten sonra mahalleden ayrıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER