Başkan Demirkol, Çalışmaları Yerinde Denetliyor

Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, Yenişehir Mahallesinde yapımı devam eden kilitli beton parke döşeme çalışmalarını yerinde inceleyerek, çalışmalara ilişkin teknik ekipten bilgiler aldı.

Başkan Demirkol, Çalışmaları Yerinde Denetliyor

Her fırsatta vatandaşlarla iç içe olup, ihtiyaçları birinci ağızdan dinleyip, yapılan çalışmaları da mahallinde inceleyen Başkan Fevzi Demirkol, Yenişehir Mahallesindeki kilitli beton parke döşeme çalışmalarını yerinde denetledi. İlk olarak Yenişehir Mahalle Muhtarı Ramazan Sağır’ı ziyaret eden Başkan Demirkol, mahalledeki çalışmalara ve ihtiyaçlara ilişkin istişarede bulundu. Muhtar Sağır ile birlikte Fen İşleri Müdürlüğü tarafından yürütülen kilitli beton parke döşeme çalışmalarını inceledi.

Çalışmalara ilişkin teknik ekipten bilgiler de alan Başkan Demirkol, çalışmaları yürütülen işçilerle de sohbet etti.

Başkan Fevzi Demirkol, çalışmaları inceledikten sonra mahalle sakinleriyle de görüştü. Mahalle sakinlerinin istek ve teşekkürlerini alan Başkan Demirkol, iletilerin çözümü için ilgili müdürlüklere talimat verdi. Mahalledeki temaslarını tamamladıktan sonra Başkan Demirkol, bölgeden ayrıldı.

HABER MERKEZİ

YORUM EKLE
YORUMLAR
pelemon
pelemon - 7 ay Önce

başkan taş düzenmi yoksa o arkada ellerini arkasına bağlayıp izleyenmi
ayıp ya, saygı kalmamış.

Konuklu halki
Konuklu halki - 7 ay Önce

Yeter artık taşları ellemeyen başkan kalmadı başka icraatlar yapın konuklu mahallesi çamurdan geçilmiyor ne bir parkı var ne bir doğalgazı var ne bir elk var ah başkan var yemez başkan millet hizmet istiyor başkan

urfalı
urfalı - 7 ay Önce

bu kadar yapmacık olmayın yav yeter insanlarla dalga geçmeyi bırakın ama sabır ediyoruz az kaldı eger sizler yine listede olursanız AK parti şanlıurfa'da biter demedi demeyin bir köşeye yazın kalsın

SIRADAKİ HABER