HAKAN HOCA

     Evet, Gençlik Hizmetler ve Spor İl Müdürü Hakan Keşküş’ü tüm gençler hakan hoca olarak seviyor, çünkü kibirlik ve müdürlük havası yoktu ve gençlerde bunu biliyor, sayın müdür gençlerle her zaman iç içe oluyordu. Bazen dışarıda oynayan çocukların oynadığı oyunlarına katılıyor, bazen de masa başında santraç oynayan çocuklarla vakit geçiriyor, bazen de gençlerde gazete okuyor, kitap okuyor gençlere iyi örnek oluyor. Onur Şan konseri öncesi yapılan spor etkinliğinde yüzlerde kız erkek sporcular basketbol, voleybol ve artistlik hareket yaparak zaman geçirmişler akşamki konserde de büyük stres atmışlardı. Bu yapılan tüm etkinlikler hiç yapılmamış gibi kamuoyunda haberlere yansımadı, ufak bir olumsuzlukta Hakan Keşküş hoca konuşulmaya başlandı.

    GAP 11 Nisan stadyumunun zeminini ne kadar güzel bir hale getirmiş her sezon saha sıkıntısı oluyordu ve Şanlıurfaspor ve Karaköprü Belediyespor maçlarını başka illerde oynamak zorunda kalıyordu sayın müdürümüzü ve ekibini kutlamıştım ama geçen hafta içerisinde açığa alındı haberinin duyunca gençler kadar bende üzüldüm herkes hata yapabilir önemli olan bu gibi hataların her zaman olmaması ama bana göre gençlerin olmadığı özel bir alanda yapılmış olan görüntü kişinin özel hayatını bağlar bu olan kimine göre hata kimine göre de hata değil olayı iyi okumak lazım, kamuda çalışan personellerin bu gibi durumlarda soruşturma bitene kadar açığa alınmaları normal,  umarım gerekli bilgiler alındıktan sonra tekrar görevine döner.

    Hakan Keşküş müdürümüz Şanlıurfalı bizler her platforma her alan da mülkü amirlerimizin birçoğu Şanlıurfalı hemşerimiz olsun diyoruz, çünkü Şanlıurfa’nın örf ve adetlerini biliyorlar. Gençlere ve hemşerilerine nasıl dokunacaklarını biliyorlar. Umarım biran önce görevinin başına döner.

    Bir sonraki köşe yazımda görüşmek üzere ...

YORUM EKLE