Müge Anlı'da Palu Ailesi Canlı Yayında Gözaltına Alındı!

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında ortaya çıkan Palu Ailesi olayı bugün enişte Tuncer Ustael’in gözaltına alınmasıyla farklı bir boyuta taşındı. Palu Ailesi 3 cinayet, 4 çocuğa tecavüz, gasp, işkence ile anılıyor. Enişte Tuncer Ustael'in karısı Emine Ustael, ölen Meryem’in, kocası Tuncer'e ilaç verip tecavüz ettiğini iddia etti.

Müge Anlı'da Palu Ailesi Canlı Yayında Gözaltına Alındı!

Palu Ailesi ile ilgili iddialara göre; damat Tuncer'in katılması ile Palu Ailesi kendisini kabusun içinde buldu. Baba Harun'un 4, anne Havva'nın 1 evi vardı. Kendini 'Cinci Hoca' diye tanıtan Tuncer'in gözü evlerdeydi. Aile fertlerini müridi yapan Tuncer'e sadece Meryem'in kocası Ahmet ve baba Harun inanmıyordu.

Tuncer, karısının kardeşi İsa'yı bacanağı Ahmet'i vurmaya ikna etti. İsa, "Kardeşimi satıyordu" diyerek Ahmet'i öldürdü. Aile, Meryem'i cinle korkutup ağır tahrik ifadesi verdirdi. Baba Harun "Ben vurdum" diyerek suçu üstlendi.

PARMAK İZİ VARDI

Silahta İsa'nın parmak izi olmasına rağmen baba Harun 6 yıl 8 ay hapis aldı. Ahmet ölüp, baba hapse girince meydan Tuncer'e kaldı. Meryem ve çocukları Tuncer'in evinde kalmaya başladı. Tuncer, cin bahanesi ile çocuklara inanılmaz işkenceler uyguluyor, ailede istediği kişiyi istediği zaman ceza için aç bırakıyordu.

'ÇOCUKLARINA TECAVÜZ'

Tuncer işkence ettiği ve cinle korkuttuğu karısı Emine'nin önünde baldızı Meryem ve iki çocuğunun yanı sıra kendi iki öz evladına da tecavüz etti. Çocuklara iğne de batırıyordu. Recep, evden iki defa kaçtı. Polisin bulduğu çocuk, eniştesine verildi. 2008 Mayıs'ında Recep üçüncü kez kaçtı. Kardeşi Melike'yi kaçırmayı başaramamıştı. Açlıktan baygın halde bulunup karakola teslim edilen Recep'in sağlık kontrolünde tecavüze uğradığı, aç bırakıldığı tespit edildi.

PALU AİLESİ GOZALTINA ALINDI

Kocaeli Emniyet Müdürlüğü Cinayet Büro ekipleri yayınları ihbar kabul ederek Palu Ailesi'nin evine gitti. Palu Ailesi hakkında yakalama ve tutuklama kararı çıkartıldı. Ardından Müge Anlı ile Tatlı Sert stüdyosuna canlı yayın sırasında polis ekipleri gelerek Tuncer Ustael ve Emine Ustael çiftini "kasten adam öldürme" suçlamasıyla gözaltına aldı.

Güncelleme Tarihi: 09 Ocak 2019, 20:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER